reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
hej

ale dziś lipna pogoda jejkuuu cały dzień praktycznie padało :baffled:
jak szłam do pracy to góra sucha a nogi tak jak ty Luuźna mokre do kolan :/
dobrze że w pracy się przebieram bo inaczej to niewesoło by było ;-)
 
Matko ale się koleżanki rozpisały :szok:

Luuuzna przepraszam, że nie odpisałam na eska ale byłam w pracy a później zapomniałam :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Co tak narzekacie na pogodę ;-):-p fajnie jest, my z młodym w deszczowe dni malujemy farbkami, kleimy wycinanki- ubaw przy tym nieziemski :tak: fakt, że sprzątania późnej meeega dużo ale najważniejsze, że dziecko było zajęte :tak:

hmmm może i ja coś poćwiczę od września :dry: diabetolog mi powiedziała, że do końca roku muszę dychę zgubić :szok::baffled: na szczęście przestałam z 2 tyg temu całkowicie karmić piersią więc już stosuje małą dietkę, tylko to pifko mnie gubi wieczorem hi hi hi

batonik polecam dietę wysokobiałkową (np. Dukana) - efekty widoczne z dnia na dzień- ja sobie taką dietkę trochę zmodyfikowałam na potrzeby cukrzyków bo mi też diabetolog pogroziła palcem. Co najważniejsze nauczyłam się zdrowo odżywiać i wagę trzymam :tak: a dzięki cukrzycy w ciąży i jej pozostałościach mam wagę niższą niż przed ciążą o 10 kg :tak: ćwiczyć mi się raczej nie chce- bo naćwiczę się w pracy ale np od kilku dni robię 6 weidera- dziś będzie 11 dzień, nie wiem ile wytrzymam bo jest coraz ciężej ale czuję się dużo lepiej i brzuszek całkiem dobrze wygląda :tak:

W sobotę jedziemy na spotkanie mam majowych z bb- już nie mogę się doczekać- dziewczyn nie widziałam rok. Będzie superowo :tak:

Miłego- pięknego deszczowego dnia :-D
 
I oby nie padało. Chcemy na spacerek. Wczoraj kisiłyśmy się cały dzień w domu. Na dodatek u nas straszny hałas. u sąsiadów z parteru robią kapitalny remont mieszkania. kują, wiercą aż głowa boli
 
reklama
Do góry