reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

ale dzisiaj było cuuudnie Tomas moczył dupsko w basenie, zimna woda, mam nadzieję że mi sie nie pochoruje ;/ szalał w tej wodzie do samej 16stej ;/
 
reklama
Też miałam wczoraj w planach basenowanie Ksawusia, ale pyłki mnie za bardzo meczyly i bylam zmuszona siedziec w chalupie. :-(Za to maly poszedl z babcia w goscine.:-)
 
a my mieliśmy iść z Matim do tolunia ale mój mi nerwy psuje od samego rana i odechciało mi się gdziekolwiek wychodzić :wściekła/y:
ale jutro mam na rano a T na popołudniu to sobie jutro po pracy sama z Matim pójdę ;-):-)
 
Witam!Trochę mnie nie było tu i w domu,byliśmy u rodzinki kilka dni.Ja z małą wróciłam wczoraj wieczorem-jest zakatarzona i ma kaszel.Byłyśmy u lekarza,kurcze znów kaska poleciała.
A mój mężulo w czwartek nas zaskoczył bo wrócił z Austrii i wszedł do pokoju jak akurat małą karmiłam o 6.Teraz siedzi jeszcze kilka dni na wsi bo robi dla dzieci huśtawkę i stół na działkę.
 
a ja jak sobie coś zaplanuję to oczywiście musi padać :baffled:
ale jutro mam wolne więc może jak pogoda dopisze to w końcu dotrzemy do tego tolunia he he :-D
 
Luuźna a gdzie byłaś z Alankiem na basenie?? na Hallera? oni tam mają jakieś godziny w których takie maluchy przychodzą? czy tak normalnie byliście z nim razem z dorosłymi tylko że pewnie na małym basenie??
 
To się witam :cool2:

Weekend uważam za mega udany, byliśmy nad morzem, pogada fantastyczna, za rok pojedziemy na pełne 2 tygodnie bo w końcu mąż zmienił prace i nie będzie problemu z urlopem :tak:

Monika- fajnie Cię widzieć, a to Ci męzo zrobił niespodziankę co ? a on tak długo za granicą siedzi ?

Luuuzna- przyłączam się do pytania o basen :tak:
 
reklama
u nas weekend mega ale Tomek się katarzy a mieliśmy mieć szczepienie w piątek i ci i du...pa oooooooooo wykończy mnie ten mój smerf
 
Do góry