reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

Witajcie !!!!!!
długo mnei nie było ale tak to jest jak sie pracuje :p
wieczorkiem wchodze sobie i czytam co piszecie ale nie mam jzu sil na pisanie.
ale spoko raz na jakis czas cos sie napisze:p
MIKKA WSZYTSKIEGO NAJLEPSZEGO SPOZNIONE ALE SZCZERE ZYCZONKA!!!!!!!!!!!!!!!
a co do tego z emalo pisze to bobomama to chyab nie powinnas meic nic przeciwko bo to chyab moja sprawa ile ja tu pisze a ile nie wiec nie wiem co amsz do mnie a jak cos Ci przeszkadza to an gg prosze skargi pisac:p
lece sie komapc i z Matim sie pobawic.
trzymajcie sie cieplo jak w weekend bedzie cieplo to sie mozna spotkac mam wolne weekendy.
 
reklama
Asienka STU LATEK KOCHANA :***

sto_lat_19.jpg
 
reklama
Asieńka wszystkiego naj naj naj :-)

właśnie a ja ostatnio patrzyłam czy ktoś nie ma urodzinek ale w lipcu chyba nie było nikogo hmm..

Luuuźna jak będziesz uzupełniała daty to podaję nasze

ja 31 maj
Przemuś 9 luty
Mati 15 luty :happy:

a mi zmienili trochę grafik i dziś skończyłam pracę tak gdzieś o 13:30 więc pół dnia jeszcze dla mnie :-)
 
Do góry