reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
szkoda :-D
Rechot jak się spotkamy przypomnij mi, żebym Ci coś powiedziała na temat gości na ślubie ok?
 
na bobmamę zawsze można liczyć - będzie kto miał ryżem rzucać

bobo - a udało ci się dla nas załatwić te zniżki, niedlugo muszę nowy karnet kupić
 
hej hej

najlepsze życzenia dla wszystkich mamuś :-)

jak bobomama załatwi wam te zniżki to ja też chętnie dołączę;-)

Luuuźna powodzenia w sobotę i już teraz życzę wam dużo szczęścia na nowej drodze życia :-)

zaglądam czasami i was podczytuję ale coś ostatnio spacerków niet?? a ja bym chciała w końcu do was dołączyć bo ciągle sama łażę :happy2:

wiecie może co tam u Kasi??
 
dzięki za info :-) fajnie że im się wszystko układa a że nie śpieszą się z powrotem to wcale się nie dziwię :-)

ja też do pracy wracam nareszcie bo ile można w domu siedzieć ;-)
 
reklama
coraz rzadszy mamy teraz kontakt ;/ wiadomo praca dziecko obowiązki więc nieczęsto jest na necie
ale pozdrowię :D ....jak nie zapomnę :/
 
Do góry