reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

To moje dzieci
 

Załączniki

  • P7132170.jpg
    P7132170.jpg
    51,9 KB · Wyświetleń: 21
  • P7102142.jpg
    P7102142.jpg
    32,4 KB · Wyświetleń: 19
reklama
Monia ale fajne dzieciaczki masz :tak: i duze, wiec tym bardziej milo ze doswiadczona mama z nami jest :tak:
A ja wyslalam wielu mamuska z innych watkow, tych ktore widzalam ze sa z Torunia ale niestety nikt sie nie odezwal :-( szkoda :-(
 
az sie przestraszylam ze taka cisza na Toruniu ;-) a wy sobie na grupie pisalyscie he he he ;-)
czytalyscie moze ksiazke "jezyk niemowlat" ? ja jestem oczarowana radami jakie daje autorka, stosuje je przy malym i widze duza poprawe :tak: jesli ktoras chce to moge wyslac w formacie pdf, piszcie na grupie adres e-mail :tak: szczegolnie polecam ksiazke Just bo pod koniec ciazy bedziesz miala baaaaardzo duzo czasu wolnego ;-)ja nie moge skoczyc tej ksiazki... ciagle mam cos waznejszego ale na prawde polecam :tak:
 
a tracy hogg mam też w pdf, ale jakoś nie mogę się zabrać za czytanie, niezbyt lubię czytać większe ilości z monitora
 
reklama
Hej dziewczyny! Mały strasznie płakał na wczorajszym szczepieniu, ale zaraz po tym usnął i spał 3 godziny. Waży już 6120g ale mierzy nadal tyle ile przy porodzie czyli 59cm:eek:., chociaż ciuszki na rozmiar 68 są dla niego dobre.
Ja poproszę na maila "Jezyk niemowląt" zielona2909@tlen.pl
 
Ostatnia edycja:
Do góry