reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
ale ja się dziś fatalnie czuje strasznie boli mnie głowa i całe ciało ale to nie przeziębienie na szczęście jakiś chyba mam kiepski dzień - albo w końcu przemeczenie daje o sobie znać







 
Ania to chyba pogoda bo też się czuję do dup.y ;/ kości mnie łamią, głowa boli...nic tylko się połóżyć i spać
 
Oj te dzieciaki rozrabiaki. Mi ostatnio Damian wsadził palec w oko. Skończyło się wizytą u okulisty. Miałam jakiś ubytek:-(( i zaklejone oko 3 dni.
 
Hej dziewczyny,coś tam zmieniłam na moim profilu i chyba z wysłaniem na pw już będzie ok.Może któraś mi coś wyśle to się sprawdzi.
Godz.temu moi starsi z koleż. i babcią poszli do miasta,Mikołaj jeszcze za mały na takie długie chodzenie,pójdzie za rok a ja z Ingą wózeczkiem.
 
reklama
Do góry