reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

Batonik - zdrówka wracaj szybko do domuciu

LiL maja- przykro mi naprawdę, ale rada jest jedna i sprawdzona no w sumie 2 rady dla staraczy
1. przestać się starać i chizować
2. zmienić klimat....może Maćka do babci a wy romatic weekend :) nad morzem lub coś????

sprawdza się ...a zazwyczaj jak się za bardzo chce to właśnie z autopsji wiem że tak właśnie wychodzi więc ...może jak za mładziaka, zacznijcie się bać ze wpadniecie LoL,
 
reklama
Dzięki rechot - rady dobre oczywiście :) Tylko jak zacznę intensywnie myśleć, że mi nie zależy to też będzie jakieś schizowanie :) Coś kiepsko mi wychodzi udawanie czegokolwiek, ale musi być dobrze w końcu.
 
to może pojedźcie pod namiot <hahaha> i niech wam ktoś w tajemnicy podziurawi gumy
1267206389_by_sirjammid_500.jpg
 
Przecież to wszystko bierze się z mózgu, hormonów. Jak się za bardzo chce to nie wychodzi.. Przez stres.. Niby co ma wspólnego jedno z drugim ale właśnie przez hormony jest owulacja itd. A może tak po lampce winka..? Odstresowuje, relaksuje :)

A właśnie co do tych wózków to wiem że jeszcze komis jest na Podgórzu na ul. poznańskiej koło kościoła, ale nie wiem jaki tam wybór mają.

Lil maja swoją drogą skąd te dwie kreski na testach?
 
lil_maja a co twój lekarz na to?? skoro miałaś na dwóch testach 2 kreski a teraz dostałaś @ to znaczy że byłaś w ciąży i poroniłaś?:-( ech.. zobaczysz w końcu wam się uda życzę ci tego z całego serducha:-)

batonik zdrówka duuuużo dla ciebie i Blanki:-):-):-)
 
lil_maja myśleć o tym że nie chcesz raczej nie dasz rady skoro bardzo chcesz:-)
moja rada zapomnij o dniach płodnych i nie płodnych o owulacjach itp w ogóle o tym nie myśl nie licz tych dni po prostu moi drodzy kochajcie się co dziennie i czerpcie z tego radość a nawet się nie spostrzeżesz jak będziesz w ciąży:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Anka na stole niewygodnie :p Ja do wygodnych należę :-D

Lil spokojnie dacie radę :tak: Ale dziwne że testy wyszły i nagle okres?
Trzymam kciuki za szybkie zajście :-)

A mój rozrabiaka 2 dni temu postawił swoje pierwsze kroki :-) Najpierw jeden, potem dwa, a wczoraj aż 3 zrobił...tak więc niedługo będę biegać za nim ;-) Nie napawa mnie to radością :-D

No i roczek tuż tuż - nie planuję nic wielkiego - rodzinka, tort, balony :) Liczy się przecież dobra zabawa i domowa atmosfera :-) To w końcu Alana święto i ma się czuć swojo :-)
 
Luuuźna gratki dla Alanka za pierwsze kroczki :-) masz racje to impreza Alanka i to on ma mieć przede wszystkim świetną zabawę :-)

Rechot ale na pralce lepiej bo z wibracjami he he he he he he
(aczkolwiek ja tak jak luuuźna należę do tych wygodnickich i lubię miękkie podłoże);-):-D


a mój Mati od wczoraj raczkuje :-) od 2 miesięcy się przymierzał bujał się wprzód i w tył a wczoraj wreszcie ruszył do przodu :-):-):-):-):-):-):-):-)
 
reklama
No to i ja gratuluję :) Oj zobaczysz teraz się zacznie zaglądanie we wszystkie kąty w domu :-D
A roczek ma być dla dziecka przecież :) Po co stres i robienie nie wiadomo czego ;-)
 
Do góry