reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
miganie też mnie zainteresowało - jeśli u nas będzie wszystko ok to ja się pisze :) wtorek 10:00...ja nie pikne ;/ wcześniej już nie mogli...jakby nie mogli tego organizować tak na 12 ;/ ????
 
Hej dziewczyny!
Czytam sobie Wasze pogaduszki i postanowiłam do Was dołączyć :) Mam na imię Ania, mam 25 lat i mieszkam w Toruniu. Jestem mamą Filipka który za 3 tygodnie kończy roczek :) Szczerze powiem że jestem kurą domową :) Wychowuję synka i gotuję obiadki, ale powoli zaczynam myśleć o tym żeby wrócić do pracy, zająć się sobą. Ale póki co mam trochę wolnego czasu na ploteczki :)
 
ja tam ostatnio po nocnych piskach tomka to o 10 nieprzytomna jeszcze jestem ...trza będzie sobie strzelić czarną mocną :p ciekawe czy mikka wróci do tego czasu i się wybierze ????

kto jeszcze idzie????????????????????????? może się w końcu dobrze zgadamy ?????????????? tak tak i te siedzące w krzakach i niepiszące nic też....wyłazić z krzaków i się tu ładnie z nami umówić :)
 
Hej laseczki :-)

Aniu witaj :-) fajnie że coraz więcej dziewczyn się dołącza :tak::-)

co do CSW to ja chętnie jak tylko przegnamy choróbsko :-)
 
reklama
Do góry