reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

Hahaha rzeczywiście awans jak nic :cool2: Może dlatego że się rozkręciłyśmy?;-)

Paulina
ja używam Pampers active. Raz kupiłam sleep&play i też Alek miał biegunkę i od razu takie odparzenia że szok :szok: Może coś w tym jest.
A wagą się nie przejmuj - Twojej chudzinie to nie zaszkodzi :-D Za to mój klopsik-niejadek nie przybiera ostatnio ;-) równowaga zachowana!

Ania wiadomo coś więcej o Tomku? Ten pan profesorek przeanalizował jego wyniki?
 
reklama
Paulina mój młody przez 7 tyg przytył kilogram :-)) ale Gucio jest starszy wiec kg zdaje mi sie, ze jest akurat.

Zrobiła nam się piękna pogoda też jestem za następnym spotkaniem. W tym tyg odwiedziła mnie mamusia:-)) z nią spaceruje ale w następnym tyg. jestem zaaaaa.

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu.
 
Czesc Dziewczyny!!!
Na poczatku bardzo goraco Was pozdrawiam i oczywiscie caly kochany Torun!!!
Tez jestem torunianka, od 1,5 roku mieszkajaca w Warszawie, strasznie mi brakuje mojego kochanego miasta.
Zazdroszcze Wam:-)
Wychowalam sie na PCK:-) ale caly Torun jest mi znany jak wlasna kieszen.
Czy nie bedziecie mialy nic przeciwko, jesli sie do Was torunianek przylacze?:-)

Pozdrawiam Was jeszcze raz bardzo bardzo goraco!!!
 
Witam:-)

Ale mamy piekną jesień :-) no przynajmniej jej początek zobaczymy jak będzie dalej;-)

Lencja śliczna ta twoja córeczka :-) wygląda tak słodko jak laleczka :-):-) co do serduszka to mój Mati miał też jakieś dwie dziurki które na szczęście już prawie się zamknęły a na echo właśnie pani mówiła że jest w szoku że on tak spokojnie leży i tylko obserwował co ona robi he he oby twojej córci też ten otwór jak najszybciej się zamknął :-)

Salma1975 witam ja też tu dopiero co dołączyłam i jakoś nikt mnie nie przegonił he he ;-):-) zresztą chyba im więcej piszących dziewczyn tym lepiej przynajmniej mi się tak wydaje :-) :confused:

Mój Mati na szczęście zdrowy puk puk puk :-) a mój pierwszoklasista już sam chodzi i wraca ze szkoły :-) trochę się bałam na początku no ale przez ulicę przechodzić nie musi ma blisko do szkoły więc chodzi sam a ja nie muszę tak rano Matiego ubierać i z nim chodzić ;-)
 
hej jestem z okolic Torunia i termin mam z 4 tyg..
chciałabym was popytać o szpital a ogólnie o oddział położniczy..
co trzeba ze sobą mieć do porodu a co oferuję sam szpital czy takie rzeczy jak wkłady poporodowe szpital daję jak z pampersami itp.....jak wygląda kąpiel dzieci czy połozne pomagają w ubieraniu czy przewijaniu i przystawianiu do piersi i jak jest z odwiedzinami np. męża...
i jeszcze tak od siebie zapytam czy wy brałyście ze sobą rożek i rzeczy na wyjście dziecka czy te rzeczy braał osoba która was odbierała...
 
Heeej laski :-)

Na wstępie chciałam coś zaproponować - może tym razem umówmy się na jakiś plac zabaw? Wiem, że niektóre dzieciaki jeszcze za małe, ale Gucio, Natalka mogliby poszaleć :-) Alek już też się bujał na huśtawkach czy tam bawił przy mojej asekuracji :) A dla naszych wiercipięt byłoby tak lepiej chyba :tak: A nasze najmniejsze pociechy i tak śpią w wózkach, więc chyba im to nie robi różnicy ;-) Ale pomysł rzucam i czekam na Wasze zdanie ;-)

Witam nowe mamy - tłoczno się zrobiło ;-)

Feerby w naszym szpitalu co chwilę się coś zmienia, więc najlepiej iść samemu i popytać położne. Oferują na pewno podkłady :tak: Pampersy też, chociaż jak ja leżałam po porodzie to zabrakło w pewnym momencie i dobrze że miałam swoje w torbie :no:
Co do położnych i ich' pomocnej dłoni' zależy na jaką trafisz :tak: Bywają miłe i bywają takie które mają Cię w nosie. Niestety :-(
Mi pokazały raz jak się przewija dziecko, dalej musiałam sobie radzić sama. Nie pokazały mi jak przystawiać dziecko do piersi :-(
Odwiedzin nie było, bo panowała pseudo 'epidemia' któreś tam grypy. Ale zazwyczaj są ;-)
Co do torby dla dziecka ja brałam od razu do porodu, ale teraz każą ojcom przywozić, gdy wychodzi się ze szpitala. Rożek miałam (rodziłam zimą), ale szczerze? Służył bardziej jako koc ;-)
 
Prawdopodobnie będę pod koniec przyszłego tyg...
Ale juz się pakuje powoli i nie wiedziałam jak to jest z ciuszkami na wyjście dziecka ..także zostawie w domu dla męża no i rożka też nie wezmę...a jak to jest z kocykiem czy trzeba mieć swój do przykrycia maluszka...
 
reklama
Do góry