reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
O i widzę, że kolejne toruńskie spotkanie się odbyło :) Za rzadko na BB zaglądam. Jednak poniedziałek to i tak by mi nie pasował, byliśmy po chrzcinach i przed imprezką dla znajomych więc nie dałabym rady. Może na kolejne się załapię?
My już po chrzcinach - bardzo udanych. Ja wróciłam już częściowo do pracy - póki co w weekendy.
Dziś byliśmy u kardiologa na wizycie, jednak Nelcia nie bardzo się dała zbadać... Wiadomo, że serce się nie powiększa, szumów już nie ma ale otwór w sercu się jeszcze nie zaczął zmniejszać i zamykać. Jednak szczegółowych badań nie było bo jak tylko lekarka nałożyła na Nelcię żel aby echo serca zrobić to się zaczęła drzeć, wiercić i nawet karmienie nie pomogło jak coś zimnego na sobie czuła.. Kolejna wizyta ma być na przełomie stycznie i lutego, mamy tak do skończenia 2 lat na wizyty chodzić. Chciałam się już na tę wizytę zapisać ale mam na początku grudni dzwonić, bo nie wiadomo czy będą mieli umowę z NFZ podpisaną..
A to Kornelka w swoim świątecznym dniu :
chrzest.jpg
 
Lencja ale słodzinkę masz :-)
I cieszę się, że serducho w miarę. Mam nadzieję, że otwór się zamknie i będzie ok :-)

Laski jesień zapowiada się ciekawie :) Musimy się sprężać i znów umówić póki pogoda dopisuje :-)

Paulina jak Gucio zdrowy już? Biegunka minęła?
 
reklama
Ale fajnie, mamy już osobny TORUŃSKI dział :-D chyba awansowałyśmy :-D:-D:-D

Lencja- córcia jak laleczka :tak: śliczna :tak:

Luuuzna- a dziękujemy już dużo lepiej, tylko mamy odparzenie- mega !!! Po raz pierwszy w życiu młody ma odparzenie :-( fakt że biegunka zrobiła swoje ale pokusiłam się ceną (promocyjną) i kupiłam pieluszki bella happy i niestety Gucio dostał uczulenie itd no i odparzenie. Zła jestem na siebie i już nigdy nie zdradzę Dady z biedrony he he he no kto by pomyślał :-D

Byliśmy dziś na szczepieniu ( pediatra powiedziała że katar nie przeszkadza) i okazało się że przez niecałe 2miesiące przytył kilogram, to nie za dużo ? Na siatce centylowej ma 25 więc git ale tak sobie pomyślałam że kilogram to dużo, czy przesadzam ?

A na spacerek to koniecznie :tak: przyszłe 2tyg mam na rano więc może coś wymyślimy :cool2:
 
Do góry