reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala!

chce wam powiedziec dziewczyny, ze ...zaczelam sie pakowac do szpitala - to juz oficjalne jest. Mam "sraj tasme", recznik, mydlo hehehe na razie tyle, ale bariera psychiczna zostala przelamana...teraz czekam na allegro z majtasami i innymi tudziez wynalazkami ...kurcze. porod sie zbliza duzymi krokamiii:szok:
 
reklama
Ja też się boję coraz bardziej ,bo skurcze mam coraz częściej.Dzisiaj uprałam już koszule do karmienia a od jutra powolutku zacznę pakować torbę.Będę spokojniejsza,że w razie czego wszystko będę miała już spakowane,bo licząc na męża.... o połowie by zapomniał lub poprostu nie wiedział że to może być potrzebne :-)
 
A ja czekam na koszule z allegro - jutro pewnie przyjda...Co do skurczy to ja do tej pory nie mialam ani jednego...Dzis ide do ginki to sie dowiem czy choc szyjka ciut krotsza - a ma z czego sie skracac - przeszlo 4 cm:szok:
Najbardziej to sie boje, ze zaczne rodzic ze stresu w przyszla srode - przy komisji na egzaminie. Podpytam jeszcze ginke czy istnieje takie ryzyko...jesli tak to zdam ten cholerny egzamin we wrzesniu, bo nie bede ryzykowac zdrowai dzidzi.
 
Kotek - srajtasme warto miec. W szpitalu pewnie jest papier scierny:-D
 
U nas chyba nie ma potrzeby brać. Byłam tam w kibelku i zamiast papieru były tam takie mięciusie ręczniczki - no bo wiadomo jak wygląda podcieranie kobiet w połogu :baffled:

A u nas w szpitalu nic nie jest płatne. Sale też nie. Ale nie ma jednoosobowych niestety. Są tylko dwójki.
 
No ja biore... nie chce ryzykowac - jak bylam na obserwacji w szpitalu to odkrylam, ze nie bylo:no: choc bede rodzic w innym - to i tak w razie czego wole miec:tak:
 
Ja leżałam kilka razy w szpitalu i zawsze miałam swój papier bo z to zawsze było tak ,że on był ale, przeważnie rano,bo na tyle osób co leży to szybciutko się kończy a i kradną strasznie (salowe).Więc wolałam nie ryzykować:-)
 
U mnie papier jest i to miękki (przynajmniej był jak oglądałam sale) - a sale są dwu osobowe i w każdej sali jest łazienka z prysznicem.:tak:
 
reklama
No ja dzisiaj mam zamiar sie wybrac na zakupki zeby zaczac sobie kompletowac torbe do szpitala :-)
 
Do góry