reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala!

:-D :-D :-D Dobre, mój Staruszek ma większość właśnie bokserek z rozporkiem i czasem jak się przebiera w domu to musi uważać hi hi :-D :-D :-D . Ciekawe jak by to wyglądało jeszcze w tym kitlu. Wtedy raczej by nie miał czasu zawracać sobie głowę pilnowaniem całości rozporka. :-) Ale wiecie, jak rodziłam Weronikę to nie pamiętam czy on dostał coś czy pozwolili mu być w normalnym ubraniu. Cóś mi świta że miał taki zielony habit, ale normalnie rozpięty.
 
reklama
Przymierzam się do spakowania torby do szpitala (jutro może się przydać :sick:) i zastanawiam się nad sterylizacją laktatora - mój szpital zaleca by zabrać własny, a ja zastanawiam się kiedy powinnam go wysterylizować.. Przed zapakowaniem do torby wystarczy, czy przed wyjazdem do szpitala lepiej to zrobić, czy mam poinstruować męża i powinien przywieźć mi świeżo wysterylizowany do szpitala jeśli będę go potrzebowała? :confused:
 
Hmmmm...nowa sruba....nie mam pojecia...chyba ze teraz wysterylizowac i do woreczka a w szpitalu ewentualnie sparzyc goraca woda... (???)

Moze kto ma lepszego pomysla :)
 
Z tego co pamiętam w ulotce było napisane że po wysterylizowaniu może być przechowywany w torbie do czasu użycia. Dobrze że poruszylaś ten temat bo ja bym o tym nie pomyślała! Pewnie dopiero w szpitalu zaczęłabym się zastanawiać co teraz.
 
a propos sterylizowania - będziecie używały sterylizatorów albo tych wszystkich płynów czy tabletek do sterylizacji, czy tylko będziecie wygotowywać butelki?
 
reklama
Ja przy juniorze wygotowałam wszystko pierwszy raz, a później już tylko wyparzałam (zalewałam wrzątkiem)
 
Do góry