reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala - co zabrać???

reklama
Bishopka- dobrze ze bierzesz cala paczke papmkow bo z tego co mi położna mówiła w Oławie sie oddaje położnym jedna paczke papmkow i chusteczek...one ponoc to opisuja ze to twoje choc nie wiem jak potem dziala ich 'wydawania' :?
 
karolaola ja tez mam spakowane 3-6kg miesiac temu Igor wazyl ok 2300-2500 mysle ze przez m-ac przybral do tych 3000. Jak beda za duze to najwyzej pogonimy M po mniejsze.
Suszarke do wlosow tez biore taka malutka podrozna.
 
Bishopka- dobrze ze bierzesz cala paczke papmkow bo z tego co mi położna mówiła w Oławie sie oddaje położnym jedna paczke papmkow i chusteczek...one ponoc to opisuja ze to twoje choc nie wiem jak potem dziala ich 'wydawania' :?
A ja im nie dam ;-) bo swoje mam oryginalne pampersy a poźniej dostane np. bella happy, bo o takich przypadkach słyszalam. Powiem, ze mam 5 na dzień i tyle.
 
ja dzisiaj zakupiłam (a raczej zakupiono mi) taki mini płyn do higieny intymnej do szpitala biały jeleń, mini pastę do zębów co by nie mieć taaaakiej wielkiej kosmetyczki.
a no i coś uroczego dla mamusi - zestaw do lewatywy:dry:
 
flower a u Was robią lewatywy :szok: toż to już zabronione w szpitalach.....no chyba że ty sama chcesz.....

Mi to się tak właśnie zaczął pierwszy poród.....wyhafciłam sniadanko a potem kibelek i się oczyściłam i potem już tylko skórcze :-D
 
aankaa my- mamy Igorków to i myślimy podobnie:) Ja też stawiam, że te większe pampki będą dobre;-)
Ja chyba tez będę chciała lewatywę- u mnie w szpitalu jest jak mówi JJ -na życzenie, ale będę się chyba czuć bardziej komfortowo. No chyba, że organizm sam się oczyści to już w ogóle tralalal:-)
 
reklama
u nas lewatywa też obowiązkowo. Trochę mnie to przeraża ale i tak w sumie wolę to niż potem jakąś niespodziankę. Choć miło nie będzie :no::baffled::szok:
 
Do góry