reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala - co zabrać???

reklama
u mnie nawet pampkow ani podpasek, ani chusteczek nie trzeba...

kurcze ciagle zapominam ze chce smoka wlozyc...na wszelki wypadek he he
 
U nas dzieciaczka nie kapia w szpitalu, bo kaza dobiero po tygodniu a wczesniej tylko mycie sama woda wiec kosmetykow nie trzeba brac. Za to kazali wziac 12 x body :szok: w zwiazku z czym musialam biec do sklepu i kupowac oraz prac kolejna pralke ubranek. Ponoc dzieci sie bardzo pluja i brudza i one czesto przeberaja.:confused:

Ja jeszcze biore nakladki na sutki, takie co ulatwiaja karmienie i redukuja bol jesli mama ma problemy. I stare, czarne krotkie spodenki, ktore ubiore pod koszule do karmienia w razie przecieku.

I jedzenie. Nie wiem, jak w PL ale tu jak trafisz na poporodowa w nocy to dostaniesz tylko tosta, wiec kaza wziasc jakies przekaski (rogaliki, batoniki zbozowe itd.) oraz cukierki / lizaki / biala czekolade i male soczki dla energii podczas SN, bo moze to troche potrwac a jesc nie wolno i watpie zeby sie w tym bolu chcialo!

Mam 3 torby :-D
jedna dla mnie
jedna dla mlodego
jedna do samochodu z zapasem wszystkiego (glownie gaci, podpach i pieluch), zeby M. nie panikowal i nie szukal niczego tylko donosil mi rzeczy z auta w razie czego
 
Malgooo- ten patent z 3 torbami jest ekstra- też miałam taki plan na spakowanie:D Nowy tatuś nie będzie miał do tego głowy jak będziemy w szpitalu a po ostatnich doświadczeniach wiem, że zawsze czegoś brakuje:D Jak nie dzidzia się upaćka to ciebie usmaruje, sama się usmarujesz i co chwila człowiek by się przebierał. Bo głupio takiemu leżeć ...
 
Malgo000 za każdym razem jak czytam o tym 'pluciu dzieci' to się zastanawiam o co chodzi i robię oczy :-D. Na porodówce nie zauważyłam, żeby ściany były w ślinie, a dzieciaki całe od niej mokre:-D. Ktoś ma jakąś fobię chyba w tym szpitalu :-)
 
Ja się w jedną torbę pakuję i zastanawiam się czy ja mam wszystko ? W sumie u mnie dla dzieci za dużo brać nie trzeba, więc chyba jedna torba starczy:happy2:
 
reklama
A myslicie ze bede głupio wygladala jak wezme suszarke do włosow??
jak najbardziej wskazana (co będziesz z mokrą głową latać żeby cię gdzieś zawiało?) zwłaszcza jeżeli masz zimny nawiew podobno do suszenia krocza polecają ale jakoś nie wyobrażam sobie suszyć się tam suszarką w szptalu w domu to może jeszcze...
 
Do góry