reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toksoplazmoza

O mamo z opisu to nie wyglada to dobrze:baffled:,jak dla mnie wrecz przerazajaco:shocked2:.Ja sie chyba zdecyduje na tak zwanego "głuiego jasia",kolezanka która rodziła mówiła ze to jej wystarczyło:tak:.Zreszta zobacze na miejscu.
Wiesz mnie tak skrecalo z bolu ze bylo mi wszystko jedno byle przestalo bolec, obojetne mi bylo co podlacza modlilam sie tylko o zlagodzenie bolu, bo wbrew opiniom czytanym w gazetach znieczulenie nie wycisza calkowicie bolu tylko go znacznie zmniejsza musisz czuc skurcze zeby wiedziec kiedy przec.
Glupie Jaski mialam podczas skorobanek po poronieniach i jak na mnie to nie dziala w ogole wszystko doskonale czulam
 
reklama
Co do głupich jasiów to sa poza tym chyba jakieś wieloznaczne dane co do jego działania na dziecko...ja to się właśnei dlatego boję znieczulenia - nie mam pewności czy to tak zupełnie bez wpływu na malucha pozostaje...
 
Na początku ciąży śniła mi się wizyta usg, a na monitorku zamiast maleństwa, słonik. W drugim trymestrze śniła mi się cesarka, a jak się po niej obudziłam, dowiedziałam się, że mam dwie dziewczynki - bliźniaczki. Ciekawe co mi trzeci trymestr zafunduje ;-)
Co do znieczulenia, wiele pań mi go poleca, ale ja nie dość, że chce rodzić siłami natury, to jeszcze bez znieczulenia. Skoro u dentysty też tego nie potrzebuje...??
 
mitemil podziwiam... podziwiam... ja znajac zycie poczuje pierwszy skurcz i juz bede chciala znieczulenie :-D taka jestem twarda...:szok: :-):-):-)
 
Oj dziewczyny moze nie bedzie tak zle, niektore porody naprawde sa lekkie zdecydujecie w trakcie. I napewno nie ma co sie obwiniac ze sie wzielo znieczulenie, bo po co cierpiec jak mozna sobie pomoc, ale podziwiam postawe Mitemil, ja tak tez kiedys mowilam
 
reklama
Ja też myślę,że ewentualnie zdecyduje się w trakcie, to trochę trwa. Liczę na to ,że wdałam się w mamę - po 2 godziny:-) i jestem dobrej myśli.
Ja jak Mitemil - u dentysty bardzej boję się znieczulenia, niż samego leczenia zębów;-)
Teraz nie zaprzątam sobie tm głowy- przyjdzie czas, będzie rada - w końc po świecie chodzi teraz przeszło 6 miliardów ludzi, a przed nami tez sporo już było i do niedawna - znieczulenie=raz w łeb lub wóda czy eter;-):-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry