reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

to kiedy spotkanie?

JESZCZE RAZ


  • Wszystkich głosujących
    18
reklama
ale co z terminem?
przeoczyłam?
czy mowa była o końcu maja?
10 czerwca jedziemy na wakacje, więc ostatnie dni maja byłyby oki doki
 
No ja tez sie pisze. Raczej na 100 % z Marta, a co do meza, to nie wiem. Mam nadzieje, ze kasy starczy. I nie wiem jak z dojazdem. Musze sie zorientowac.
 
Chyba czas już coś zdecydować w tej sprawie, bo zaraz trzeba będzie rezerwować... Przypominam - spotkanie ma się odbyć w Bełchatowie, wynajmujemy gospodarstwo agroturystyczne (lub coś na kształt). Koszt około 20 zl za nockę. Wiekszość zjawia się z dziećmi i osobami towarzyszącymi.
Głosujmy zatem, i proponuję, żeby jeśli nie robi Wam dużej różnicy, który termin, wybierać opcję "wszystko jedno". Zsumujemy potem te głosy z głosami na konkretne terminy, i dzięku temu to co wybierzemy będzie satysfakcjonujące dla największej liczby osób.
 
zaznaczyłam, że oba mi pasują, ale muszę się przyznać, że 31 maja mój chrześniak ma urodziny i nie wiem kiedy je organizują....
gdyby się okazało, że imprezka koliduje ze spotkaniem, to mam nadzieję, że uda mi się jakoś z niej wykręcić ::) ;D
 
oba ok,mam nadzieję, że do tego czasu nastrugam trochę kaski bo nas te mieszkanko troche zrujnowało
 
Zagłosowałam :)
Myślę o czerwcu bo w maju mam komunię chrześniaka
więc się troszkę wypłuczę finansowo
ale na koniec m-ca wypłata więc ten czerwiec jest dla mnie lepszy ;)
 
reklama
babeczki! dzwoniłam w jedno miejsce w Bełchatowie! są w stanie ugościć 24 osoby, 25 zł/os, ale załatwimy rabacik :) można robić ogniska! tyle, że wolny mają weekend 11, 12 czerwiec... :(
 
Do góry