reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

to kiedy spotkanie?

JESZCZE RAZ


  • Wszystkich głosujących
    18
No, ale Marianka, to moze my mozemy do Ciebie dzwonic. Kolo 13 bedziemy terkotac tylko daj na kontakcie numer. Super, ze Mama sie zgofdzila ;D
Dziewczyny a co wy bierzecie dzieciom do jedzenia, bo ja siredze nad kartka i nie wiem co ze soba zabrac :-[
 
reklama
Ja biorę 2 zupki w słoiczkach , 4 deserki ,mleko i kaszkę...no i wodę mineralną ...niewiadomo jaka tam będzie woda a dzieciacki mają wrażliwe żołądeczki.
Spakowałam też reklamówkę chrupek  kukurydzianych.
Dla siebie zupkę w  torebce , jakiś serek , kiełbasy(biorę bo i tak już kupiłam) , chleb,sok, piwko.
Zabrałam też farelkę gdyby w nocy było zimno .
Garnuszek, miseczkę, łyzeczkę itd.
Ręcznik, ubranka, pampersy ,chusteczki, kocyki, wózek.
Mam też duży koc do przykrycia w nocy(jestem strasznym zmarzluchem  anie wiem jaka ta pościel tam jest).
Aniu pakuj co chcesz , jakoś się zmieścimy-bagażnik jest spory.
 
To wozek wejdzie moj??
Bo kocyki tez biore, a Tomek na mnie krzyczy, ze biore rzeczy jak na tydzien. Ale ja nigdy nie wyjezdzalam z dzieckiem, a to przeciez dziecko ::)
 
Jasne ze wejdzie! Aniu ja tez mam rzeczy jak na tydzień, w końcu z dla dziecka trzeba trochę tego zabrać, a prawda jest taka , czy jedziesz na tydziń czy na 2 dni to podobny bagaż bierzesz.
 
Widzę, że już jesteście gotowe do wyjazdu, więc się biorę za pakowanie. Niestety to prawda, że dla dziecka to bagaż jest podobny czy jedzie się na 2 dni czy na tydzień. A tu jeszcze nie wiadoomo jaka pogoda będzie, więc trzeba wziąć coś i na ciepło i na chłód.
Pozdrawiam
Giza
 
No niestety ;D ja już mam to przetrenowane - czy 2 tygodnie, czy 2 dni - wsio rawno - tyle samo bambetli ::)
 
reklama
jeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!! jade!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ok, jeszcze raz: bede w belch. o 13.35, mam komore, czekam na telefony :)
ja tam biore tylko piwo. duzo piwka. :)
wrocic bede musiala najpozniej o 21 z belchatowa (tez licze na dowoz, hehehe)
kochane jestescie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry