reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

ANIAMANIA- hej,dzialaj ,dzialaj z badaniami,dobrze,ze szukasz infomacji:tak:a u mnie tabletki hormonalne-biore od 25 marca jak sie pojawil@ i skoncze 26 maja i zaraz po @ zaczynamy dzialania...takze teraz to moge sobie tylko latac po forum i czytac jak inne dzialaja bo ja dopoki biore hormony to wiadomo,ze w ciaze nie zajde...ale juz blizej niz dalej:tak:domyslam sie,ze mialas dola,ale ...po burzy zawsze wychodzi slonko:-Dtrzymaj sie dzielnie i zagladaj!!
 
reklama
ANIAMANIA- hej,dzialaj ,dzialaj z badaniami,dobrze,ze szukasz infomacji:tak:a u mnie tabletki hormonalne-biore od 25 marca jak sie pojawil@ i skoncze 26 maja i zaraz po @ zaczynamy dzialania...takze teraz to moge sobie tylko latac po forum i czytac jak inne dzialaja bo ja dopoki biore hormony to wiadomo,ze w ciaze nie zajde...ale juz blizej niz dalej:tak:domyslam sie,ze mialas dola,ale ...po burzy zawsze wychodzi slonko:-Dtrzymaj sie dzielnie i zagladaj!!

Hej dzieki za wsparcie:) No dzialam dzialam tylko ze tutaj w uk to z tymi badaniami mimo ze prostymi moze wydluzyc sie w czasie. To nie co w Polsce ze jak chcesz to idziesz do ginekologa i on ci robi wszystko co potrzeba, niestety:( No ale wszystko przede mna... Byle by wszystko okazalo sie oki i razem bedziemy sie cieszyc juz wkrotce z naszych fasolek:))) Pozdrowionka
 
ANIAMANIA-moze i trwa dluzej i jest frustrujace,ale trzeba dzialac a jak przyjadziesz do Pl to moze tez zrobisz i bedziesz miala wyniki z 2 zrodel...i mocno trzymam kciuki,zeby bylo wszystko si:tak::tak:ja testow owulacynych(bo o tym watek)juz nie bede robila i "na stale"jestem na watku starania by zostac mama 2011-zapraszam;-):laugh2:pozdrawiam goraco-mimo ,ze u mnie w Poznaniu leje:crazy:a rano bylo takie slonko...
 
Hej dziewczynki :) ja z testami też już kończę, co by się nie frustrować dodatkowo ;) humor mam trochę lepszy, @ się skończyła, zobaczymy co los przyniesie. Ale nie nastawiam się, bo mąż dostał pracę w innym mieście, w domu na weekendy tylko będzie, więc i staranka marne będą.
Powoli dojrzewam do myśli, że co ma być to będzie, chociaż trochę przykro mi było, że nie załapię się z dzidziusiem na rok 2010.
Pozdrawiam Was dziewczyneczki, życzę powodzenia.
Ostatnio dużo przesiadywałam na forach, ale teraz chyba przystopuję, bo zauważyłam, że to też mnie dodatkowo nakręca.
 
co do testów to pierwszy i ostatni raz je kupiłam :)
robiłam je w tym cyklu bo miałam monitorowany więc chciałam dodatkowo się wspomóc
miałam usg co 2-gi dzień z przerwą w weekend więc postanowiłam sprawdzić się robiąc test owulacyjny, najpierw było mi smutno, że nie miała owulki i ten cykl jest zupełnie na straty ( ale z mężem trochę i tak się przytulaliśmy) we wtorek na usg okazało się że owulacja była bo jest ciałko żółte - to była jedna z milszych wiadomości w tym cyklu z clo

tak więc nie ma co sie nimi do końca sugerować że z nimi na pewno się uda, owszem są dziewczyy którym testy wskazały czas piku lh, ja do nich jednak nie należę

ciekawe czy jak jestem mało podatna na ten test owulacyjny czy też może mieć to podobne odnośnie testu ciążowego (teraz czekam jeszcze ok 8-10 dni na @ albo na test)

pozdrawiam staraczki i życzę udanych testów
 
Powiem szczerze, że nie próbowałam jeszcze. Ale właśnie dołączyłam do grona staraczek, więc może, może...
 
Również nie próbowałam jeszcze, ale przed chwila zamówiłam na allegro ( nie wiem czy to dobry pomysł. bo ceny bardzo niskie w porównaniu z tymi "aptecznymi" , az sie wierzyć nie chce) no ale co, niczego nie ubędzie jak spróbuje a możne wręcz przeciwnie ;D pomogą, mam taka nadzieje. O dzidzi staram się od 3 miesięcy. Trzy bardzo długie miesiące, w których co miasiąc mozna powiedziec miałam wszystkie objawy ciążowe. Wykonany test, a za chwile @. Szału idzie dostać, wiem to ponoć jeszcze bardziej utrudnia zajście w ciążę, ale nie ma chwil żebym nie myślała o dzidzi.
 
witam jestem tu nowa mam pytanie zaczęłam używac testów owulacyjnych od tego miesiaca cykle nam najdłuższe 32 a najkrótsze 27 @ dostałam 1 maja test zrobiłam 10 i wyszedł pozytywnie więc tego dnia wieczorem były przytulanki co 2 dni sprawdzałam czy nadal to samo wyjdzie i nadal były pozytywne po 4 dniach znowu przytulanki dzisiaj mam 23 dc i robiłam po raz kolejny test owu i wyszedł pozytywnie niewiem co mam myslec prosze o jakąs odpowiedz na mój przypadek co to oznacza??dodam tylko ze tego 4 dnia po pierszym tescie owu pobolewały mnie jajniki z góry dziękuje za odpowiedz pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
ja znowu za każdym razem miałam negatywny wynik a jednak zaszłam w ciążę :-)
A jeszcze głupie pytanko, dobrze przeczytałaś instrukcję? Ja tak miałam z testem ciążowym i 2 godz po zrobieniu dopiero z głupia przeczytałam na opakowaniu i okazało się że jestem w ciąży :-) byłam taka szczęśliwa!
ŻYCZĘ POWODZENIA.
 
reklama
tak czytałam ja chyba milion razy mam nadzieje ze szansa na dzidzie jest co prawda @ ma przyjsc 1.06 i mam nadzieje ze nie przyjdzie:-)
 
Do góry