reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

witam wszystkie starajace sie kobitki, na tym forum jestem pierwszy raz, od trzech dni czytam Wasze posty i postanowiłam kupic testy owulacyjne, wiem ze opisywałyscie w których dniach powinno sie zaczynać ale nadal mam wątpliwości! o dzidziusia staramy sie od 2,5 roku, żadnych badań nie robiłam bo mieszkam za granicą ( a tu mam obawy) a w Polsce jakoś nigdy nie wychodziło, podczas ostatniej wizyty p ginekolog stwierdziła ze było jajeczkowanie, powróce do tych testów , kupiłam clearblue digital , w opakowaniu jest ich siedem , nie wiem kiedy powinnam zacząć: @ mam nieregularne , przed ostatni 30dni, a ostatni33, pierwszy dzień cyklu 21 czerwiec ,
 
reklama
z tabeli jesli jest cykl 33 to powinnam odjąc 17 wyjdzie 16 , czyli w szesnastym dniu cyklu powinnam zacząć , to bedzie 6 lipiec, w ten dzień czy wczesniej
 
na pocieszenie :) powiem tylko, ze zrobiłam 40 testów... 39 nie wyszło a zaskoczył ostatni, testy zwykłe takie za złotówkę kupione na allegro, wspomagałam sie jeszcze termometrem, który sam rysuje wykres, nie sądziłam w ogóle, że się uda, to miał być ostatni test i miałam już odpuścić a tu taka niespodzianka :) życzę powodzenia w próbach i trzymam kciuki
 
witam wszystkie starajace sie kobitki, na tym forum jestem pierwszy raz, od trzech dni czytam Wasze posty i postanowiłam kupic testy owulacyjne, wiem ze opisywałyscie w których dniach powinno sie zaczynać ale nadal mam wątpliwości! o dzidziusia staramy sie od 2,5 roku, żadnych badań nie robiłam bo mieszkam za granicą ( a tu mam obawy) a w Polsce jakoś nigdy nie wychodziło, podczas ostatniej wizyty p ginekolog stwierdziła ze było jajeczkowanie, powróce do tych testów , kupiłam clearblue digital , w opakowaniu jest ich siedem , nie wiem kiedy powinnam zacząć: @ mam nieregularne , przed ostatni 30dni, a ostatni33, pierwszy dzień cyklu 21 czerwiec ,

maggie855chciałam tylko powiedzieć że rozmawiałam z mnóstwem osób które przyjechały do UK właśnie żeby się zbadać i wrazie czego leczyć bezpłodność. wszyscy mówili ze w Pl ich nie stać było a w Uk są dobrzy specjaliści w tej kwestii i leczenie jest darmowe.
A ja też miałam nieregularny okres i testy robiłam codziennie odkąd skończył mi się okres. Żaden co prawda nie wyszedł pozytywnie ale dzidzia jest :-) tak więc wydaje mi się że zaszłam w ciążę w ostatni dzień okresu :-)
 
Witajcie dziewczynki!!!! mam nadzieje ze tu u was znajde odpowiedz na dreczące mnie pytanie:(( A mianowicie postanowiłam skorzystać z przychylnosci testów owulacyjnych i kupiłam ich aż 10, a nóz sie jakis uda, robiłam je od 9 dnia cyklu, dziś jest 14 dc, test negatywny jak i poprzednie, a ból jajników (ból owulacyjny, mam tak co mieisac) doprowadza mnie do szału. Czy jest możliwe ze test nie wykrył owulacji?? czy jeżeli jest test negatywny to nie mam w ogóle owulacji?? i skąd w takim razie ten ból???Prosze pomóżcie mi:-(
 
dodam jeszcze ze mierze temperature i w/g niej dzis powinna byc owulka mam tak ze spada tempka a po 2 dniach ból owulacyjny , nie kumam tego wszystkiego:(
 
dodam jeszcze ze mierze temperature i w/g niej dzis powinna byc owulka mam tak ze spada tempka a po 2 dniach ból owulacyjny , nie kumam tego wszystkiego:(

No ja tez nie kumam, ale może jesteś w ciąży? Albo test nie zadziałał, albo... nie mam pojęcia :-( Może jak się spodziewasz owulacji to idz do lekarza oni mają sposoby na sprawdzenie tego, chyba przez USG. No i skoro zazwyczaj miałaś okres to owulacja pewnie też była (chociaż ekspert ze mnie żaden).
 
Dziewczyny a ja mam takie pytanie: czy gdybym miala cykle bezowulacyjne to testy owulacyjne by to wykazaly? Staram sie o dzieciatko juz 10 miesiecy lekarz powiedzial, ze wszyskto w porzadku ale ja juz kombinuje na wszystkie strony...
 
Witam wszystkie starające się kobitki:)
Ja właśnie zaczynam starania o drugiego malucha, ponad miesiąc temu wyjęłam spiralę hormonalną, 02.08 dostałam pierwszej @ po 3 latach jej braku:/
Wczoraj zrobiłam pierwszy test owu, kreska testowa była blada, dzisiaj zrobiłam jeszcze jeden ok 12:00 i kreski były tak samo intensywne, a przed chwilą zrobiłam kolejny i kreska znowu blada:(
Nie wiem jak to interpretować..może pomożecie:)?
Pozdrawiam
 
reklama
Skoro jeden test pokazał, że są dwie takie same kreski to ja bym to uznała za hmm wskazanie do przytulanek. A jakieś inne dodatkowe objawy?? Śluz, tempka, szyja??
 
Do góry