reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

SORKA COS KLIKNELAM I SIE ZATWIERDZIŁO ;)
Chciałam sie dowiedzieć... bo według obliczeń jestem przed @ chociaz cykle mam ostatnio 27 do 30 dni... ciezko mi okreslic ile bedzie teraz trwał...
ale nadal robie sobie te testy i wychodzi z moich obserwacji ze znow mam dni plodne taki obraz sie pojawia czy przed @ to mormalne? ?
 
reklama
CZESC dziewczyny :) znow wrocilam na forum! I tym razem jestem w lepszej formie niz ostatnio :) gdyz kilka dni temu okazalo sie ze jestem w ciazy :) przestalam przejmowac sie obliczaniem dni plodnych i braniem roznego rodzaju suplementow i w koncu sie udalo :) moze wlasnie dlatego ze odpuscilam sobie starania i ciagle myslenie tylko o ciazy!


 
Ostatnia edycja:
dziewczyny widze ze zalozono temat mikroskop owulacyjny!!! uzywalam go przez 2 miesiace i ani razu nie pokazal mi ze owulacja sie zbliza ale to zapewne przez to ze organizm byl rozregulowany po dlugim zazywaniu antykoncepcji hormonalnej! Wiec dalam sobie spokoj z testami owulacyjnymi i mokroskopem rowniez i postanowilam zdac sie na los!! I wtedy sie udalo :) kilka dnie temu okazalo sie ze jestem w ciazy :) a zeby bylo ciekawiej dzien po prawdopodobnym zaplodnieniu robilam porzadki w pokoju i natknelam sie na mikroskop i tak z ciekawosci uzylam go i wtedy pokazal ze owulacja sie zbliza,ale wcale na to nie liczylam i nawet o tym nie pamietalam az do dnia kiedy zrobilam test :) wiec teraz moge powiedziec ze one naprawde dzialaja:) wiec nie zaszkodzi kupic i dopomoc szczesciu tym bardziej ze kosztowal mnie tylko okolo 80zl! kupilam go na tej stronie www.jestemplodna.pl/femifertil.html]femifertil™ - JestemP

 
Ostatnia edycja:
Czesc, nadal podtrzymuje pytanie do Kwiatuszekq20
czy pod koniec cylku zdażyło ci sie by pojawiły sie paprotki?
Staralismy sie z mezem w tym miesiacu bardzo...mam nadzieje ze cos z tego bedzie. Ale mam 26 dzien cylku i pokazuje mi znowu dni plodne?:( nie rozumiem
 
Aniulkas często testy owulacyjne pokazują sie pozytywne (czyli może u Ciebie znowu pokazują sie dni płodne) własnie przy ciąży. Ja tak miałam że test pozytywny był gdy była owulka a potem gdy test ciążowy był dodatni to owulacyjny także.

Trzymam kciuki za dwie kreski na ciążowym :-)
 
Dzięki za odpowiedz, dziś znowu zrobiłam ok 20 min badanie mikroskopem i znowu sa paprotki... duzo kreseczek :( Chciałabym ciąże... w tamtym miesiacu pod koniec cylku mialam jeden dzien z paprotkami i za 2 dni pojawiła się @ :(
Dziwnie się cuzje nigdy przed miesiaczka nie bolal mnie brzuch dopierow dniu kiedy mialam juz dostac @. Zazyczaj jakies 2 godz przed mialam silny bol brzucha a teraz utrzymuje sie juz kilka dni dzis jest bardzo napiety brzuch i ciagnie mnie az z bólu :( A na dodatek gorąco i az slabo :(
 
dziś 28 dzień miesiaczke wyliczyłam na32 dzien cyklu. Dziś wykonałam test kreski brak. Widoczny jest cien ktory zeby zobaczyc trzeba sie dobrze poprzygladac wiec nie wiem czy to nie jest cien przebijjacej kreski z pod spodu czy zabawił sie lekko. A moze to juz omamy... ;(czekam do wtorku ;( pewnie bedzie @
 
reklama
Wtedy robiłam bobo test strumieniowy...te paprotki to moje maleństwo...
Dziś 32 dzien cyklu zrobiłam test rano... inny..jakis AMIL Strumieniowy czułośc 20...
Wyszły mocne 2 kreski...
Pozdrawiam
 
Do góry