reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

reklama
Witam dziewczynki ;-)

Dawno mnie tu nie było, mam juz 7 letnią córeczkę, z mężem staramy się 3 cykl o drugiego dzidziusia, @ miałam 17 lipca, dziś 13dc, zrobiłam test owulacyjny i wyszły dwie grube krechy i moje pytanko: czy powinnam poprzytulać się dziś czy poczekać do jutra? A może isc jutro do gina na monitorowanie? Bede wdzieczna za każdą radę ;-)
 
Hej dziewczyny, jestem tu nowa, dopiero dzisiaj założyłam tutaj konto. Z mężem staramy się już prawie półtora roku, z tym że o staraniu się można mówić dopiero od jakiś 6 miesięcy bo wcześniej to było raczej z doskoku. W zeszłym tygodniu byłam u gina, który mnie przebadał i kazał kupić testy owulacyjne. Mam sprawdzić czy w ogóle dochodzi u mnie do jajeczkowania. I powiedział, że jak będą dwie kreski to wtedy są 24-36 h na zapłodnienie. Dzisiaj będę robić ten test pierwszy raz. Jak to u was było, nie czytałam jeszcze wszystkich wypowiedzi w ty temacie, ale ciekawa jestem czy po takich testach dużo z was zaszło w ciążę?
 
butterfly tzn, ze nie co miesiąc może występować jajeczkowanie? Mi gin powiedział, że jak jak mi na teście nie wyjdą 2 kreski tzn, że w ogóle nie ma jajeczkowania i wtedy jakieś leki sie bierze, że to podobno naprostsza sprawa...
 
lajka na paskach LH masz oznaczenia kiedy jest pozytywny i negatywny. Zależy też ile trwa Twój cykl. Mój trwa ok 31 dni (bo biorę leki) i owulację miałam ok 14 dc a testy robiłam od 11 dc bo to rożnie. Oczywiście jeżeli masz zaburzenia miesiączkowania to owulacja może nie występować. Dlatego ja biorę specjalne leki na to żeby mieć okres i owulację.
 
reklama
Witam:-)

Staramy się z mężem o pierwsze bobo i w związku z tym zakupiłam (przyszło wczoraj) mikroskop owulacyjny Donna oraz aplikatory Conceive plus.
Staramy się od ślubu, w między czasie (w grudniu ) miałam laparoskopię rozlanego wyrostka robaczkowego, niby lekarz nie widział przeciwskazań co do planowania ciąży ale mimo to jakoś kiepsko Nam to wychodzi:-(.
Wiem, że wydawałoby się, że krótko się staramy ale przed ślubem byliśmy w związku ok 10 lat i jakoś specjalnie się nie zabezpieczaliśmy.
Tabletek anty nie biorę od 7 lat, nie byliśmy też fanami prezerwatyw :-ppo prostu uważaliśmy że tak powiem...

Chciałabym Was prosić o opinię dotyczące tych dwóch "pomocy naukowych", czy komuś pomogły?

Jestem tu nowa więc bardzo serdecznie witam Was wszystkie czekające na fasolkę i te, które już szczęśliwymi mamami zostały :-)
 
Do góry