reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

Czesc z mężem próbowalismy pod koniec majaw dni płodne i nie wyszło nic, pozniej mi się tylko cykl przesunął. Zakupiłam by dowiedzieć się kiedy sa dnipłodnedokładnie i owulacja, używam od niedawna do od jakiś 2 tygodni :) ale pierwsze dni nic nie było widac tylko kropki dopiwero ok 23 maja pojawiły się pierwsze kreseczki, teraz dnipłodne się końćzyły i tez znów sa pojezdyncze kreski. W przyszłym cyklu starania pełną para :)
 
reklama
Ja kupiłam na allegro szukałam jak najtaniej by nie żałować wydanych pieniedzy, mąż się najpierw smial co kupiłam i ze pewnie jak kazda inna rzecza pobawie sie i sie okaze nie użyteczna ale teraz kiedy mu mowie kiedy mamy dni płodne równiez uwierzył w ten mały mikroskop. Jest wielkosci opakowania szminki, ja najczesciej robie w pracy przed 2 sniadaniem :)
 
Raczej nie będziesz :)
ja tak jak pisałam w pierwsze dni wątpiłam, a jak zobaczyłam kreski to normalnie jak fatamorgana :) nie mogłam uwierzyć :)
 
Cześć, ja również kupiłam mikroskop owulacyjny. Od początku maja sprawdzam ślinę i nic ciekawego nie zaobserwowałam, ale badałam ślinę na czczo. W kolejnym cyklu spróbuje tak jak kwatuszekq20 i będę badała ślinę parę godzin po śniadaniu.
Ps pozdrowienia dla aniulkas:-D
 
Dzięki za pozdrownionka :)
Może któregoś dnia zaobserwujesz coś :) ja wykonuje ok 10-11 i jak narazie się sprawdza, a pisałam do ciebie po zakupieniu, bo chciałam poznać opinie :)
 
Tak sobie siedze i analizuję moja obserwację w tym cyklu :)

Ostatnia @ miałam 12-05 z jakims opóźnieniem, bo dostałam w 32 dniu poprzedniego cylku. Teraz też bym hciała tak z opóźnieniem bo planujemy wyjazd na działkę, będą nasi rodzice więc ze staran o dzidzie ciezko bedzie, a jak by był cykl 32 dniowy to bysm zdazyli wrócić :)
Ale wracajac do analizy obserwacji to paprotki pojawiły się 23 maja czyli 12 dnia cylku wczoraj zakońćzyły się. I z obliczeń na kalkulatorze dni płodnych zamieszocznym na jakiejs stronie inter, wynia ze cylk moze byc znow 32 dniowy :)
Oby tak było :) była bym w 7 niebie :)
Chciałabym by się udało bo wizytę u gin mam zapisaną na 10 sierpia i bym ja dobrze wykorzystała ;)
 
No co jest dziewczyny ? Forum nam ucichło?

Już nie używacie testera ;P

Ja nadal używam i jak narazie jestem zadowolona :)
Czekam tylko na rozpoczecie @ :) bede odliczać i sprawdzać dni... by móc z mężusiem poszaleć, jesli będzie to możliwe... Chciałabym za miesiąc się juz wam pochwalić..Ale czy się uda ...? :( Boje się.
 
Hej, ja czekam z niecierpliwością, aż @ się skończy, żeby móc znów testować mikroskop, mam nadzieję, że w końcu zadziała. Spróbuję badać parę godzin po śniadaniu, z tym, że ja lubię coś przekąsić, a jak się siedzi w domu to jest ku temu 1000 okazji. Trochę dyscypliny i się uda. Aniulkas rodzicami się nie przejmuj, niech wiedzą, że się o wnuka staracie :)
 
Noże i tak może nie ma się czym przejmować i działać :D Wczoraj świętowalismy nasza rocznice ślubu ;) rodzice czekaja na wnuczkę ... bo juz wnuka mają...a dziś moja mama fajnie by mieć takie bliźniaczki :D
 
reklama
Hej ja rowniez uzywam mikroskopu i jestem zadowolona pozniej moze sluzyc nawet w zapobieganiu ciazy ale puki co stosuje go w celu spłodzenia bobaska i mi pokazuje dobrze dzien przed owu paprotki tez sa widoczne ale maja krotsze łodyzki a w dzien owu sa dlugie.Zaleta jego jest to ze mozna robic nawet kilka razy dziennie.Mi np nie pokazuje z sliny porannej naczczo robie dopiero jakies 3 godz po sniadaniu,trzeba tez uwazac zeby nie robic po posiłku.jak masz jakies pyt to pytaj pomoge

tO MAM DO CIEBIE PYTANKO
 
Do góry