reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

o, a napisz jakie testy robiłaś?

Bo ja właśnie chce jakies kupić
ale na allegro tyle tego jest ze nie wiaodmo co wybrac..

Masz jakies sprawdzone?
Bo z tego co widze to wiekszośc jest po 1 zł/sztukę ale to podobno chińskie i nic nie warte
albo takie drozsze Acon, np. za 23 zł ACON LH KASETOWY TEST OWULACYJNY 5szt. w opak @CER (1815823434) - Aukcje internetowe Allegro

znalazłam też jedne co piszą że to są polskie testy POLSKIE Testy owulacyjne LH VITAM - 75 gr/szt!!! (1836131804) - Aukcje internetowe Allegro ale sprzedawca nowy wiec nie wiem czy kupować u takiego, choc wychodzi po 75 gr/sztuka.
No i jakby to były rzeczywisćie polskie to by się super opłacało jednak.

Już mój M. się śmnieje bo cały dzień siedze tylko i czytam i szukam testów :-D, aż mi M. mówi bym kupiła wszystkie i bedziemy testować :D

Mi mąż kupił mikroskop owulacyjny - afrodyta. Pomogło :) Chyba bardziej się opłaca własnie takie testery wielokrotnego użytku- mniej pieniędzy się wyda, a są skuteczne :)
 
reklama
oki napisze napewno...dzis mam 23dc za tydzien w srode mam wizyte u gina juz ja mialam dawno umowiona..to tak czy siak pojde...moze cos juz sie wyjasni:)jutro zrobie ters owu tak z ciekawosci;-)
 
wczoraj zrobilam test i wyszedl...czyli kreska testowa ciemna a dzis juz jasna...zalamalam sie..dzis jest 25dc 2 dni temu mialam takie klucie w jajniku..bolesne...no nic poczekam jeszcze do srody i zrobie test...
 
wlasnie zrobilam test ciazowy...iiiiiiiiiiii............pozytywny!!!!!!!!!hura!!!!!!!!!!:-):-):-) czyli cos w tym jest....z tymi testami owulacyjnymi:)
 
na 5 lipca ale pewnie tydzien wczesniej bo cesarka...niestety ale nie mam wyjscia bo 1 miala cesarke bzlz kompikacje...jeszcze jutro powtorze test ale dzis wyszedl nawet nie z porannegoi moczu:)
 
reklama
No to super :-) a czemu cc niestety ja mialam drugi porod cc i wspominam baaardzo milo - pierwszy za to NIESTETY sn. ;-) zycze Ci lagodnych 9miesiecy i zadnych komplikacji.
 
Do góry