reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

Idz szybko na betę to będziesz miała 100 % pewności. Jeżeli test ciążowy jest negatywny, a owulacyjny pozytywny to może to świadczyć zarówno o ciąży jak i o jakiś zaburzeniach hormonalnych.
 
reklama
Dziękuję za odpowiedź. Tak zrobię. Mam nadzieję, że to jednak nie zaburzenia :(

Mam jeszcze pytanie : czy na betę trzeba skierowanie ?
 
Ostatnia edycja:
goga nie trzeba skierowania na bete-zależnie od labo kosztuje około 20-25zł:)
powodzenia:)


ja w listopadzie jak zaszłam w ciążę to zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywny a około 14 zrobiłam owulacyjny bo został mi 1 i po kilku minutach były II mega mocne krechy..
Twoje też są takie mocne????
 
mama05, dziękuję :)

jeśli chodzi o kreski na teście owulacyjnym to hmm nie wiem czy są jakieś super mocne, po prostu obydwie miały taki sam odcień. Zachowałam wszystkie te testy i teraz jak na nie patrzę to jednak kreska testowa wydaje mi się o ton jaśniejsza. Kilka minut po testowaniu obydwie były takie same. Natomiast ta która wskazała owulację w 21 dniu cyklu w dalszym ciągu jest mocna. Nie wiem już co myśleć.
 
Ja nie miałam zadnych objawów dni płodnych i owulki. Chodziłam zawsze do lekarza ;/ Mąż mi kupił niedawno nie test a tester Afrodyta ze śliny...sprawdziłam i spisuje się dobrze. Jak sie staracie to mogę go spokojnie polecić :)
hej lauraaaa czy mogłabys powiedziec cos wiecej o tym testerze??Pozdrawiam i czekam na odpowiedź
 
dziewczyny możecie mi powiedzieć jakiej czułości testy są lepsze 25 czy 40 ? to tak samo jak z testami ciązowymi że czym mniejsza tym lepiej czy moze na odwrót??bo trafiłam na kilka testów np bobo plan niby dobry czułość 25 i lh test i też niby super a czułość 40 i juz sie pogubiłam :(
 
witam wszystkich :)
jestem tutaj nowa... wpadłam do was bo szukałam opisu objawów dni płodnych.
Staram się z mężem o fasolkę. W tym cyklu zgłupiałam totalnie. Wydaje mi się, iż moje dni płodne trwają już 10 dzień, tzn. 10 dzień obserwuje u siebie śluz jak "jajko kurze". Moje cykle raczej są regularne .... 25 dni... obecnie jest 20 dc a ja mam śluz płodny. Przytulamy się z meżem od 7 dc do 19 dc ... co 2 ,3 dni ... i nie wiem co myśleć. Ból jajnika był do 18 dc - wtedy też podejrzewam owu... bo normalnie tak bolało, że czułam jak pęcherzyk rośnie... ale śluz płodny występuje nadal ... Czy ktoś miał tak, że śluz płodny występował po owu ??? Robiłam testy i to jest też ciekawa sprawa... test owulacyjny wyszedł pozytywny 7 dc !!!! potem robiłam do 18 dc i wszystkie negatywne... hehehe :) zwariowałam... wydałam majątek na testy owu i już ich nie chce robić - bo to stres z właściwą interpretacją :(

Pozdrawiam :)
 
reklama
bietka ja myślę, że jesli test był pozytywny 7dc to znaczy że ok. 9-10 dc miałaś owu więc starania w dniach 7-11dc mogły zaowocować fasolką:-) ze śluzem to róznie bywa, niektóre z nas nie mają wcale a zachodzą ładnie. Może ten śluz to prostu to co twój M zostawia w Tobie ? ;-)
 
Do góry