reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

ja robilam hydrex, i pozytywny tzn dwie mocne krechy wyszly mi w 11 dniu cyklu wiec przytulanko zrobiliśmy o 23 tego samego dnia i jeszcze rano.
 
reklama
Jej ja nie moge rozróżnić , a teraz kiedy wiem ze ma być przezroczysty to wydaje mi sie ze taki mam, rozumiesz?
 
to znaczy ze jak test wyszedł p[ozytywny , czyli dwie mocne kreseczki to jeszcze dczekałas na odpowiednia temperature? czy poprostu zbiegło sie to wszystko w tym czasire od 24 do 36 godzin?
 
najwazniejsze to ze musi byc taki ciagnacy sie... musisz sprawdzic pomiedzy 2 palcami... musi sie ciagnac, wyglada jak bialko kurze... jak jest troszeczke bialy to znaczy ze juz niedlugo owulka bedzie... ja kupilam na ebay takie papierkowe... u mnie swietnie sie sprawdzaja...
 
to znaczy ze jak test wyszedł p[ozytywny , czyli dwie mocne kreseczki to jeszcze dczekałas na odpowiednia temperature? czy poprostu zbiegło sie to wszystko w tym czasire od 24 do 36 godzin?
plemniczki moga sobie poczekac :-) najlepiej zacznij staranka zaraz po pozytywnym tescie, w ten sam dzien... plemniczki poczekaja na owulke bo niestety owulka nigdy nie czeka na plemniczki... poprostu jest i jak sie trafi to git... dlatego staranka najlepiej zaczac tego samego dnia co test wyszedl pozytywny... a temp mierzysz zeby pozniej sprawdzic czy owulke mialas... temp po owulce znacznie wzrasta wiec po tym mozesz wiedziec czy mialas owulke czy nie...
 
reklama
dziekuję Ci bardzo może mi sie jakos uda . w sumie staramy sie dopiero 2 mieisiąc , ale ja jakies 5 lat temu mialam endometrioze i to 4 stopnia wiec strasznie sie boje ze moge nmiec jakies problemy dlatego czym dłuzej tym bardziej sie denerwuje
 
Do góry