reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

reklama
na innym forum widzialam ze byly dziewczyny ktore przez caly cykl mialy pozytywny test owulacyjny poniewaz spozywaly bardzo malo plynow...
a tego to nie wiedzialam:)ja ogolnie malo pije ale akurat przed owulacja staram sie bo woda jest bardzo potrzebna do prawidlowego sluzu (gdzies w staraniach wkleilam taki link o sluzie,o tym co mu pomaga).masz racje ze test wskazuje wzrost a nie tylko sam szczyt dlatego warto mierzyc temperature
 
a tego to nie wiedzialam:)ja ogolnie malo pije ale akurat przed owulacja staram sie bo woda jest bardzo potrzebna do prawidlowego sluzu (gdzies w staraniach wkleilam taki link o sluzie,o tym co mu pomaga).masz racje ze test wskazuje wzrost a nie tylko sam szczyt dlatego warto mierzyc temperature

ja mierzylam kiedys ale pozniej sie nie udawalo i przestalam ale od tego cyklu znow zaczynam ;-)
 
a czy jest jakaś kobitka która stosowała sam test owulacyjny i udało jej się zrobić małą "fasolkę". jesli tak to jaki stosowała test i o jakiej godzinie?.prosze o odpowiedz.Dizeki
 
a czy jest jakaś kobitka która stosowała sam test owulacyjny i udało jej się zrobić małą "fasolkę". jesli tak to jaki stosowała test i o jakiej godzinie?.prosze o odpowiedz.Dizeki
Hej. ja stosowałam testy owu w jednym cyklu plus mierzyłam temperaturkę, która pomagały mi interpretowac dziewczyny z forum i sie udalo:tak::-D
Testy robiłam o 17:00 codziennie od 12 chyba dnia cyklu:tak: Przed robieniem testów najlepiej nie pic przez jakiś czas (chyba 2 godziny):tak:
 
Hej. ja stosowałam testy owu w jednym cyklu plus mierzyłam temperaturkę, która pomagały mi interpretowac dziewczyny z forum i sie udalo:tak::-D
Testy robiłam o 17:00 codziennie od 12 chyba dnia cyklu:tak: Przed robieniem testów najlepiej nie pic przez jakiś czas (chyba 2 godziny):tak:

to ja przed owulka tez musze poprosic kobietki o pomoc w interpretacji :-):-) moze tak wspolnymi silami nam sie uda :-):-D:tak:
 
Wiesz ,sama jestem zdziwiona dlaczego tak a nie inaczej wyszły mi te testy. mam 28 dniowy cykl. wychodzilo mi ze powinnam zrobic 1 pasek w 11 dniu7. Ja zrobiłam już w dziesiaty o godzinie 13,00 wyszedł negatywny , następnego dnia zrobiłam test o godzinie 11.00 wyszedł pozytywny, no! to nastpnego dnia zabralismy sie do robienia fasolki. (astepnego dnia o godzinie 11.00 takze robilam test i wyszedł pozytywnie) i przez kolejne dni to jest juz 8 dzień testy wychodzą cały czas poztytywnie (robie je o godzinie 11 dzien w dzien. ale któregoś dnia zrobiłam także test o godzinie 23. i wyszedł negatywny. Czy tak ktoś miał? jak ja mam sobie sprawdzic kiedy mam dni płodne , czy ktoś stosował tylko test , i udało sie?????? jesli tak niech napisze .proszę jaki to test jak go dokładnie stosować .
Dziękuję
 
a jaki test robiłas . jaka nazwa? i w tym pierwszym dniu kiedy wyszedł pozytywny to po jakim czasie było przytulanko?
 
reklama
Wiesz ,sama jestem zdziwiona dlaczego tak a nie inaczej wyszły mi te testy. mam 28 dniowy cykl. wychodzilo mi ze powinnam zrobic 1 pasek w 11 dniu7. Ja zrobiłam już w dziesiaty o godzinie 13,00 wyszedł negatywny , następnego dnia zrobiłam test o godzinie 11.00 wyszedł pozytywny, no! to nastpnego dnia zabralismy sie do robienia fasolki. (astepnego dnia o godzinie 11.00 takze robilam test i wyszedł pozytywnie) i przez kolejne dni to jest juz 8 dzień testy wychodzą cały czas poztytywnie (robie je o godzinie 11 dzien w dzien. ale któregoś dnia zrobiłam także test o godzinie 23. i wyszedł negatywny. Czy tak ktoś miał? jak ja mam sobie sprawdzic kiedy mam dni płodne , czy ktoś stosował tylko test , i udało sie?????? jesli tak niech napisze .proszę jaki to test jak go dokładnie stosować .
Dziękuję

wydaje mi sie ze w takim wypadku powinnas mierzyc temp bo testy nie daja ci pewnosci... u mnie normalnie 2 kreseczki pokazuja sie tylko przez 1 dzien, pozniej tylko 1... moze pijesz za malo plynow?? tak sie zdarza... pij duzo plynow ale ograniczaj 2 h przed testowaniem... albo poprostu w twoim przypadku sa tak hormonikize pokazuje tak dlugo... zacznij mierzyc temp... bedziesz pewna kiedy mials owulke...
 
Do góry