reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

O to tez dietke trzymalas...ja se dzisiaj wolne od silowni zrobie bo nie dam rady i mi sie nie chce moze pocwicze w domu na rowerku.
Skreca mnie jak pomysle o tych wynikach:baffled: dam znac jam sie czegos dowiem
 
reklama
to jest róznie w roznych laboratoriach . w tym co robiłam to 35 ale czytałam artykuł ze przyjmuje sie nawet do 60. zobacze co moja gin zarzadzi i co powie na takie wyniki. zapytam ja czy mam isc na konsultacje do pulmunologa bo sarkoidoza moze podwyzszac te wyniki i boje sie ze ona zignoruje fakt ze choruje na sarkoidoze. cholera zeby te wyniki były ok to bym nie zwazała na ta torbiel tylko bym sie brała za przytulanka a tak sie wacham. nie wiem czy mi sie tylko tak zdaje czy gdzies kiedys słyszałam albo czytałam że ciąza dobrze wpływa na torbiele tzn ze czesto pod wplywem ciazy one sie wchłaniaja. czy tak czy siak chyba za specjalnie nie bede sie zabezpieczac , co ma byc to bedzie jak mam byc w ciazy i urodzic to bede a jak nie to trudno:-( bo ta moja torbiel to ani jakas wielka strasznie nie , jest to torbiel prosta a nie jakas czekoladowa( ciekawe kto te nazwy wymysla) czy skórzasta wiec moze bedzie ok, bo na podstawie tych moich badan to wychodzi ze tylko ta torbiel stoi mi na drodze. pytałam tego prywatnie co z ta insulina to on powiedział ze to jest sprawa drugoplanowa i to tylko informacja dla nich zeby inaczej podchodzic do kobiety w razie ciaży. a jak tam u ciebie nastroje?
 
Też gdzieś czytałam, że niewielkie torbiele na jajnikach pod wpływem ciąży się zmniejszają ale to chyba zadanie gin, żeby sprawdziła jak Twoja torbiel będzie się zachowywać jakbyś zaszła.
U mnie po staremu, jutro rano mam badania, wyniki prawdopodobnie jeszcze poznam jutro wieczorem to dam znać - mam nadzieję, że będę miała dobre wieści:-)
 
dzieki. Moja gin kazała mi zrobic tsh i progesteron trzy dni po szczycie owulacyjnym a prolaktyna 3-5 dc wiec wychodzi ze tobie kazal zrobic inaczej skoro robisz te badania razem?
 
mi gin tylko mówił, że progesteron ma być ok 20dc a prolaktynę i tsh mogę zrobić tego samego dnia
hmm...nie wiem czemu Tobie kazał inaczej a mnie inaczej
fsh, lh i estradiol między 1-3dc
 
reklama
Do góry