reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

nie wiem, nie znam się ale może ta twoja karze robić te badania pod kątem torbiela a mi pewnie ogólnie na płodność/owulację
 
reklama
Nie sadze zeby chodzilo o torbiel bo generalnie chodzilo o to czemu jeszcze nie zaszlam w ciaze i dlaczego stracilam tamta ciaze. Chciala wykluczyc niedomaganie hormonalne ktore mogloby doprowadzic do straty mojej fasolki
 
Mam wyniki,to tak:
Tsh1,753 ulU/ml 0,55 4,00

Prolaktyna
6,67 ng/ml 1,2 25

Progesteron

3,02 ng/ml środek cyklu 0,48 1,72
faza lutealna 4,5 17,8



 
trochę mało czytelnie to napisałam, te z boku wyniku to normy (zapomniałam myślników)
z tego co widzę to tylko z progesteronem coś nie tak, jak to interpretować?
 
Wuka poczytaj sobie o hormonach tu https://www.babyboom.pl/forum/staramy-sie-f66/o-badanich-hormonalnych-dla-starajacych-sie-2398/
Tak masz dobre wyniki co do progesteronu to rozumiem ze robilas juz po owulacji a wedlug mnie to moze oznaczac ze nawet jak dojdzie do zaplodnienia to macica nie jest odpowiednio przygotowana do zagniezdzenia sie zarodka. Na szczescie przy niedomaganiu progesteronu to jest chyba proste leczenie w postaci tabletek ktore trzeba brac w fazie lutealnej.
 
tak,20dc to raczej faza lutealna, dzięki za link poczytam sobie
zobaczymy jeszcze co gin mi jutro powie, a powiedz mi bo chciałam zrobić cytologię, jutro 21 dc mogę jeszcze ?, czy już za późno w tym cyklu, może orientujesz się?
 
reklama
Wiesz co jakos nigdy zaden lekarz nie zwracal mi uwagi ze jak ktorys dc to nie mozna robic cytologii. Zawsze robilam tak w przypadkowym dc.
U ciebie jak masz dwudziesto paro dniowe cykle to to pewnie byla faza lutealna u mnie 20-21 dc to dopiero owulka
 
Do góry