reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

o i z aktualności: w piątek mam długo odkładaną wizytę u gina:tak:
możesz mnie śmiało ochrzaniać czemu tak późno:-D
 
reklama
Ja mam wizyte na 17 grudnia. Nie bede cie ochrzaniac bo ja tez bym pewnie nie poszła gdyby mi sie cykl nie wydłużył z 32 na 35. Musze zerwac z nałogiem słodyczowym bo ta insulina za wysoka. Juz tak sobie nawet wczoraj pomyslalam ze moze przejde sie do diabetologa zeby mi cos poradziła.
trzymam kciuki za wizyte i daj znac jak wypadla:-)
 
no czesc :-) Zadzwoniłam do poradni diabetologicznej żeby sie umówic na prywatną wizyte a tu zonk kolejki nawet prywatnie dopiero na 24 stycznia :szok: trudno poczekam. poza tym zaczyna mi sie @ i witamina d3 wyszłą za niska 24,3 a norma od 30 ale to jest powrzechna sprawa zwłaszcza jesienia i zima wiec mam nadzieje ze jakos szczegolnie to nie ma znaczenia. jak mi sie okres rozkreci to w poniedziałek szoruje robic kolejna porcje badan. mam nadzieje ze juz ostatnia. no zdałam ci relacje i teraz czekam na twoja z wizyty u gina.
milego dnia
 
No to pięknie, kolejki do lekarzy zawsze mnie osłabiały...szkoda, że gina masz dopiero na 17 gr., że musisz sama interpretować wyniki eh...
Gina niestety mam w poniedziałek - znalazłam takiego, do którego być może będę mogła się na dłużej przyczepić (polecono mi go jako dobrego) więc nie będę tracić czasu i pieniędzy na wizytę u przypadkowego, także w pon. zdam relację:-)

miłego dzionka życzę:-)
 
wiesz co nie byłam na tych badaniach bo od czwartku miałam takie tylko lekkie plamienie zamiast normalnego okresu i w sumie nie wiedzialam jak to liczyc. dopiero wczoraj po południu okres mi sie rozkrecił i nawet ovufriend mi zaznaczyło jako 1 dc wiec najwczesniej moge jechac jutro bo badania sie robi miedzy 3-5 dc wiec pojade jutro mam nadzieje ze sie nie zamotałam w tych dniach bo od tego zalezy wynik hormonów.
a co tam u ciebie , byłaś u gina?
 
Byłam, prawy jajnik policystyczny. Gin zlecił mi badnia TSH, prolaktyna, progesteron oraz między 1 a 3 dc FSH, LH i estradiol.
Kazał sobie zrobić usg piersi, mąż na badanie spermy. Od przyszłego cyklu zrobimy monitoring a jeśli będzie trzeba będzie mi sztucznie wywoływał owu. Ten cykl prawdopodobnie będzie bezowulacyjny (gin nie zauważył pęcherzyka dominującego - 9dc), możliwe, że w ciągu tego roku starań miałam owulację np 3 razy dlatego guzik ze starań wychodził...
7 grudnia kolejna wizyta, będzie interpretował wyniki i może będę wiedzieć coś więcej
 
reklama
to witam w klubie, u mnie lewy jajnik z torbiela, te same badania tylko narazie meza pominela w tych badaniach. a jak u ciebie z regularnością okresów i długoscia cykli?
 
Do góry