reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

reklama
Ja już po badaniach. Pisałam do ciebie siedząc pod gabinetem 2 godziny po południu bedą wyniki. A co do testu to moze jeszcze byc ok. Trzymam kciuki:-D
 
zobaczymy - chociaż już się tak nie nastawiam (może to i lepiej - nie będę tak zaskoczona jeśli @ przyjdzie)
Napisz jak będziesz miała wyniki :)
 
czemu ja nie wyrzuciłam tego testu ciążowego, chciałam się teraz go pozbyć a tu bladziutka 2 kreska:baffled:
ale wynik po takim czasie pewnie nieważny...
 
Oj niekoniecznie. Jak nie ma nic na rzeczy to i po paru dniach nic sie nie pojawi. Ja pamietam ze jak zaszlam w ciaze z Patrycja to jak robiłam pierwszy test to wydawało mi sie ze jest negatywny i go wywalilam ale po paru godzinach coś mnie tknelo i poszłam go wyciągnąć a tu zonk, bladziutka krecha była także poczekaj do poniedziałku i znowu tescik:-)
U mnie test glukozy wyszedł ok na czczo 95 po 2 h/ 123 na resztę czekam.
No to dalej trzymam kciuki i informuj na bierzaco
 
Cześć Marcia, no niestety @ się od rana rozkręca... no nic, nawet nie jestem zdziwiona - chyba się tego spodziewałam... A kiedy masz resztę wyników, w poniedziałek?
 
No to szkoda ze ci sie @ rozkręca bo jak napisalas ze bladziutka kręcą zła jest to byłam prawie pewna ze zaciazylas. Wyniki miały byc wczoraj ale nie było wiec albo jeszcze dzisiaj wieczorem bedą dostępne albo w poniedziałek. No jestem bardzo ciekawa jaki wyszedł progesteron czy nie za niski bo to by oznaczało brak owulacji. Zobaczymy. Miłej soboty:-D
 
Mam wyniki estrodialu i progesteronu i sa w normie tylko insulina cos wyszla chyba duzo za wysoka nie bardzo moge jakies normy znalezc . Czekam jeszcze na witamine d3 jeszcze zostalo mi 3 czopki z progesteronem i czekam na okres zeby zrobic cala reszte. A jak tam u ciebie? Zbierasz sily na kolejna owulacje:-)
 
reklama
hehe no powiedzmy:-)
a co do tych wyników, kiedy masz wizytę u lekarza?
może wystarczy zmienić dietę
 
Do góry