reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Testy owulacyjne

reklama
U mnie dziś test pokazał jakby kreseczka bardziej wyraźniejsza niż w poprzednie dni. Upławy dalej są i dziś delikatnie lewy jajnik pobolewał (23dc). Może jednak coś z tych testów w końcu wyjdzie [emoji1]. Wyniki z nasienia partnera wyszły dobrze. Zobacz załącznik 1184585
 
hej bylam tydzien po rzekomej owulacji zrobic progesteron dla potwierdzenua u wyszedl 14.44 ... takze chyba bylo. Narazie nie testuje wlasnie weszlam znow w dni plodne w niedziele owulacja wiec dzialam
 
Hej dziewczyny! Od jakiegoś czasu podczytuje co piszecie na różnych forach i postanowiłam się Was poradzić. Możecie powiedzieć. Coś o moich testach? Myślicie, że owu jeszcze przede mną? Staramy się przytulać co dwa dni od 10 dc
IMG_20201020_184812.jpg
IMG_20201020_184812.jpg
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny! Od jakiegoś czasu podczytuje co piszecie na różnych forach i postanowiłam się Was poradzić. Możecie powiedzieć. Coś o moich testach? Myślicie, że owu jeszcze przede mną? Staramy się przytulać co dwa dni od 10 dcZobacz załącznik 1190712Zobacz załącznik 1190712
Robisz o tej samej porze? Testy są negatywne, więc myślę, że jesteś jeszcze przed chociaż nie należy do końca ufać tym testom. Jakies inne objawy zaobserwowałaś u siebie? Tak jak pisałam wyżej, mi testy cały czas wychodzą negatywnie.
 
Tak, staram się robić ok godz 18. 10 i 11 dc miałam śluz jak białko jajka, dosyć sporo. Poza tym chyba nic. Przepraszam, ale dopiero zaczęliśmy się starać, więc jestem zielona w tym temacie :/
 
Tak, staram się robić ok godz 18. 10 i 11 dc miałam śluz jak białko jajka, dosyć sporo. Poza tym chyba nic. Przepraszam, ale dopiero zaczęliśmy się starać, więc jestem zielona w tym temacie :/
a ja bym powiedziala ze 12 dc jest pozytywny. Moje testy wygladaly duzo gorzej mimo tego ze staralam sie robic je tak jak nalezy. Sprawdzilam tydzien po rzekomej owu progesteron z krwi i wyszlo pozytywnie. W testy tez do konca bym nie wierzyla.
 
reklama
a ja bym powiedziala ze 12 dc jest pozytywny. Moje testy wygladaly duzo gorzej mimo tego ze staralam sie robic je tak jak nalezy. Sprawdzilam tydzien po rzekomej owu progesteron z krwi i wyszlo pozytywnie. W testy tez do konca bym nie wierzyla.
A co powiesz w takim razie na moje testy? Pierwszy test z 7 dc,ostatni z 16 dc. Średnio mam 35dc. Z aplikacji wychodzi, że wczoraj była owulacja. Śluzu jakoś za specjalnie nie było, trochę rozciągliwy był a dziś od jakiś 2h mam różowe plamienia. Przed chwilą z ciekawości zrobiłam jeszcze jeden test i wyszedł taki sam jak na zdj. Czyli mam rozumieć, że testowa nie musi być taka sama lub ciemniejsza od kontrolnej?
IMG_20201021_211758.jpg
 
Do góry