reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testować czy jeszcze nie?

MalaMi24

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Styczeń 2019
Postów
850
Witajcie dziewczyny. Spóźnia mi się miesiączka jeden dzień. Nigdy wcześniej się nie spóźniala. Staramy się bezskuteczne już rok. Czy test o czułości 25 mlu będzie już jutro rano wiarygodny? Czy jeszcze poczekać? Z góry dziękuję za pomoc :)
 
reklama
reklama
Długo się staracie ? Wiele dziewczyn pisze żeby wyluzować chociaż sama wiem że tak się nie da albo da do owu a po zaczyna się nakręcanie że może jednak się udało niestety najgorsze jest to rozczarowanie jak @ jednak przychodzi [emoji26] znam to kochana ale po małym dołku trzeba wstać i próbować dalej [emoji1] ja aktualnie mam 6 cykli starań za sobą i niestety nic na razie odłożyliśmy staranka bo porządek że zdrowiem trzeba zrobić a tu też frustracja bo człowiek by chciał a nie może [emoji29]
 
Staramy się dokładnie rok czasu:hmm:. Właśnie najgorsze jest to czekanie do następnej @ i ta nadzieja, że może się w końcu udało :( Mój ostatnio zrobił badania hormonalne i wszystko ok, ja też zrobiłam też mam wszystko w normie. Kiedyś się nam uda:)
 
Staramy się dokładnie rok czasu:hmm:. Właśnie najgorsze jest to czekanie do następnej @ i ta nadzieja, że może się w końcu udało :( Mój ostatnio zrobił badania hormonalne i wszystko ok, ja też zrobiłam też mam wszystko w normie. Kiedyś się nam uda:)
Jak staracie się już rok to mogę doradzić tylko żebyś ma monitoring owulacji się zapisała albo clo Ci gin przepisał, co przeważnie dziewczyny jak opisywały mają razem albo 1 cykl z clo jeszcze niemonitorowany a jak dalej nic to wtedy w 2 cyklu clo i monitoring, po roku lekarz powinien zacząć działać bardziej szczegółowe badania, wsparcie owu itd. A badał nasienie ?
 
reklama
Nasienia nie badał. Pod koniec miesiąca mam umówiona wizytę u ginekologa. Mam nadzieję, że nie oleje sprawy ponieważ jak nie udawało się nam już pół roku to powiedział że jeszcze jest czas i nie ma się czym martwić.
 
Do góry