reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testować czy jeszcze nie?

MalaMi24

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Styczeń 2019
Postów
850
Witajcie dziewczyny. Spóźnia mi się miesiączka jeden dzień. Nigdy wcześniej się nie spóźniala. Staramy się bezskuteczne już rok. Czy test o czułości 25 mlu będzie już jutro rano wiarygodny? Czy jeszcze poczekać? Z góry dziękuję za pomoc :)
 
reklama
Nasienia nie badał. Pod koniec miesiąca mam umówiona wizytę u ginekologa. Mam nadzieję, że nie oleje sprawy ponieważ jak nie udawało się nam już pół roku to powiedział że jeszcze jest czas i nie ma się czym martwić.
Nie powinien, to już rok a jak by chciał to zmień lekarza niektóre dziewczyny już po pół roku dostawały clo, tak więc zależy jaki lekarz
 
reklama
Mój powiedział że do roku możemy się starać normalnie ale kontrolę wyniki po pół roku mam przyjść zrobić bo wiadomo może się coś zmienić i wtedy zobaczy teraz niestety czekamy bo muszę najpierw kamienia usunąć a później na kontrolę. To czekanie jest dobijające. [emoji21]
 
Masz rację jak tym razem nic nie da i będzie znów mi kazał czekać to zmienię lekarza. Masz rację czekanie jest dobijajace. Chyba że zrobię badania hormonalne i pójdę już z nimi do ginekologa.
 
W 10 dc zauwazalny sluz i rozciagliwy jak bialko kurze. Wtedy nie robiłam test owulacyjnego bo nie miałam pod ręką. Teraz 16 dzień cyklu i taki oto test owulacyjny jak na załączonym zdjęciu plus kłucie w jajniku. Może to oznaczać że owulacja już się odbyła w tym 10 dc a teraz po prostu boli? Cykle mam 27 dniowe :)
 

Załączniki

  • 20190117_213158.jpg
    20190117_213158.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 133
W 10 dc zauwazalny sluz i rozciagliwy jak bialko kurze. Wtedy nie robiłam test owulacyjnego bo nie miałam pod ręką. Teraz 16 dzień cyklu i taki oto test owulacyjny jak na załączonym zdjęciu plus kłucie w jajniku. Może to oznaczać że owulacja już się odbyła w tym 10 dc a teraz po prostu boli? Cykle mam 27 dniowe :)
A od którego dc zaczelas robić? Mogła być w okolicach 10, mogło być też samo podejście ale owulki samej brak, teraz też może coś się dziać.
Najlepiej jakbyś do testów dorzuciła cały pakiet obserwacji- śluz, temperaturę i można też szyjke. Tylko wg zasad npr, nie byle kiedy ;) ew monitoring cyklu ale to już więcej zachodu wizyt czasu potrzeba.
 
W 10 dc zauwazalny sluz i rozciagliwy jak bialko kurze. Wtedy nie robiłam test owulacyjnego bo nie miałam pod ręką. Teraz 16 dzień cyklu i taki oto test owulacyjny jak na załączonym zdjęciu plus kłucie w jajniku. Może to oznaczać że owulacja już się odbyła w tym 10 dc a teraz po prostu boli? Cykle mam 27 dniowe :)
Kochana to moze oznaczac ze owu była albo dopiero będzie testy powinno się robić przy 27 dniowym cyklu od 10 dc do takich samych pasków na teście a nawet tego drugiego mocniejszego od testowego, żeby wyłapać ten moment. Zrób jutro i zobaczysz czy jasnieje jak tak to po owu jeśli ciemnieje to wtedy jeszcze przed. Ah no i najlepiej 2 razy dziennie z rana ale nie z pierwszego sikanka i popołudniu/wieczorkiem tylko nie można duzo pić przed testowaniem. Ja przy używaniu pierwszy raz paskowych testów też nie rozkminiłam kiedy owu bo robiłam tylko rano i paseczek był wyraźny ale jaśniejszy od testowego a następnego dnia już całkiem jasny [emoji6]
 
Zaczęłam robić od 13 dnia cyklu. Właśnie ja też źle zrobiłam bo piłam normalnie. Zrobię dzisiaj wieczorem ale możliwe że już będzie całkiem jasna. Mało kiedy zdąża się że mam 10 dc owulacje ale może też się trochę ma na to wpływ olej z wiesiolka bo odkąd go piję mam więcej sluzu i lepiej mi zauważyć kiedy może wystąpić owulacja. Dziękuję kochane za dobre rady, poprawie się w tej obserwacji może się obejdzie bez monitorowania. Jeżeli dalej nie będzie nam wychodzić to pójdę bez dwóch zdań
 
Zaczęłam robić od 13 dnia cyklu. Właśnie ja też źle zrobiłam bo piłam normalnie. Zrobię dzisiaj wieczorem ale możliwe że już będzie całkiem jasna. Mało kiedy zdąża się że mam 10 dc owulacje ale może też się trochę ma na to wpływ olej z wiesiolka bo odkąd go piję mam więcej sluzu i lepiej mi zauważyć kiedy może wystąpić owulacja. Dziękuję kochane za dobre rady, poprawie się w tej obserwacji może się obejdzie bez monitorowania. Jeżeli dalej nie będzie nam wychodzić to pójdę bez dwóch zdań
I rób dwa razy dziennie [emoji6] wtedy masz pewność nie domysły była czy nie była trzymam kciuki za jak najszybsze zafasolkowanie [emoji8]
 
reklama
Do góry