reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test wyschnięty?

Ja nie pytam o aspekt wyschnięcia. Mnie zaciekawily tylko i wyłącznie plamy który się pojawiły jak mniemam PO WYSCHNIĘCIU :)
Ale jakie mają ona dla ciebie znaczenie? Skoro test jest po takim czasie nieważny? Mogły by się tam i kwiatuszki pojawić, a dla potencjalnej ciąży lub jej braku nie ma to znaczenia.

Test się robi, a po czasie wyrzuca do śmieci. A nie ogląda, co się na nim pojawiło po wyschnięciu.
 
reklama
Ale jakie mają ona dla ciebie znaczenie? Skoro test jest po takim czasie nieważny? Mogły by się tam i kwiatuszki pojawić, a dla potencjalnej ciąży lub jej braku nie ma to znaczenia.

Test się robi, a po czasie wyrzuca do śmieci. A nie ogląda, co się na nim pojawiło po wyschnięciu.
Dużo Pań, które tutaj się udzielają informowały że test robił się pozytywny po czasie i faktycznie wskazywał na ciążę. Stąd po prostu z ciekawości sprawdziłam.
 
Dużo Pań, które tutaj się udzielają informowały że test robił się pozytywny po czasie i faktycznie wskazywał na ciążę. Stąd po prostu z ciekawości sprawdziłam.
Test po czasie jest nieważny. Jeżeli później jest ciąża to jest przypadek. Jak podejrzewasz ciążę, to albo test powtórz albo idź na betę. Nie ma co doszukiwać się ciąży w teście, po 2h.
 
Zgodzę się z poprzedniczkami - test jest negatywny, a wynik odczytujemy w czasie opisanym na opakowaniu. Po czasie zachodzą tam w dalszym ciągu różne reakcje chemiczne i różne rzeczy mogą się wydarzają, niemniej wówczas test jest po prostu nieważny 🤷‍♀️ jak masz wątpliwość zrób ponownie test z porannego moczu, a ten wyrzuć juz do kosza.
 
Dużo Pań, które tutaj się udzielają informowały że test robił się pozytywny po czasie i faktycznie wskazywał na ciążę. Stąd po prostu z ciekawości sprawdziłam.

Przypadki potwierdzające regule.
Testy odczytuje się według wskazań producenta.

Po raz kolejny powiem. Pomimo czekania dwóch godzin na tym teście nic nie ma. Ujemny do bólu.
 
reklama
Do góry