reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy uważacie że ten test jest pozytywny?

reklama
Tak wygląda po całym dniu na wieczór. Oczywiście nowy test robiony wieczorem
 

Załączniki

  • IMG_4562.jpeg
    IMG_4562.jpeg
    191,1 KB · Wyświetleń: 283
Najpewniejsza będzie beta. Bo ta kreska bardzo licha jest jak na 13 dpo.
Niekoniecznie. Jeśli do zagnieżdżenia dochodzi zwykle 6-12 dpo, to tak naprawdę mogło dosłownie dojść dzień wcześniej. Także bez przesady. Ja w 14 dpo robiłam z tego samego powodu (brałam duphaston). Zrobiłam dwa na wszelki wypadek, obie takie liche cienkie jasne kreski. Dziś mają ponad 2 lata i są okropnie niegrzeczne.
 
Niekoniecznie. Jeśli do zagnieżdżenia dochodzi zwykle 6-12 dpo, to tak naprawdę mogło dosłownie dojść dzień wcześniej. Także bez przesady. Ja w 14 dpo robiłam z tego samego powodu (brałam duphaston). Zrobiłam dwa na wszelki wypadek, obie takie liche cienkie jasne kreski. Dziś mają ponad 2 lata i są okropnie niegrzeczne.
Być może sugeruje się swoimi doświadczeniami. Ja 12 dni po IUI kreskę miałam mocno widoczną a owulację miałam później niż sama inseminacja.
 
reklama
Do góry