reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test pozytywny beta ujemna

Wiola192

Początkująca w BB
Dołączył(a)
14 Kwiecień 2022
Postów
17
Witam. Wczoraj wykonałam test ciążowy który wyszedł negatywny. Lecz nad ranem wykonałam kolejny który był już pozytywny, delikatna kreska ale widoczna po 2godzinach od sikanego testu wybrałam się na betę, lecz ku zdziwieniu wyszło 1.25. miał ktoś taką sytuację a była ciąża? Wiadomo badanie z krwi nie kłamie ale zawsze jakaś nadzieja jest.
received_1094479564519575.jpeg
 
reklama
Na wszystkich płytkowych testach, które robiłam, po godzinie czy dwóch była widoczna taka druga kreska.
Dlatego ważne jest, żeby odczytywać wynik tak jak w ulotce :)
 
reklama
Przepraszam, źle ubrałam to w słowa. Test sikany został wykonany o 6, a badanie krwi 2godziny później. :) Na sikanym teście wyskoczyla od razu druga kreska.
 
Do góry