reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciazowy

Boli mnie brzuch jak przy okresie ,troche mi nie dobrze ale nie wiem czy to nie powod stresu . Troche emocji bylo . Na bete bede jechac w nastepnym tygodniu bo jutro swieto . Narazie jak pisalam wczesniej 2 testy plytkowe od razu pokazaly 2 kreski . Wedlug kalendarzyka powinno to byc 4 tydz + 3
No to trzymam kciuki daj znać 🙂
 
reklama
Bardzo prosze o wstrzymanie sie juz od komentarzy bo robi sie nie potrzebna burza . Jest wiele innych watkow gdzie inne kobiety potrzebuja odpowiedzi czy wsparcia . Tutaj wydaje mi sie ze moj temat watku dawno zaginal i przeszlo calkowicie na co innego wiec kontynuowanie go wedlug mnie jest juz zbedne .
 
Twoje rady tez bywają bardzo krzywdzące, wiesz :) jak tylko dołączyłam do forum udało mi się zajść w ciąże, której nie dawałaś żadnych szans. Akurat zaczynam 3 trymestr zdrowej ciąży bliźniaczej. Popatrzmy czasami na siebie, hm? Daj już spokój tej dziewczynie. A Tobie @Mama23????? życzę radości z, mam nadzieje, zdrowej ciąży.

Jak już wyciągasz prywatę z innych wątków to może chociaż zgodną z prawdą?
Nie, nie dawałam szans tylko mówiłam, że owulacja mogła Ci się przesunąć.

Czy jak ja mam pozytywne testy w 60 dniu cyklu tzn. że ciąża nie ma szans bo beta według 28 dnia cyklu powinna już być 4 cyfrowa?
 
Jak już wyciągasz prywatę z innych wątków to może chociaż zgodną z prawdą?
Nie, nie dawałam szans tylko mówiłam, że owulacja mogła Ci się przesunąć.

Czy jak ja mam pozytywne testy w 60 dniu cyklu tzn. że ciąża nie ma szans bo beta według 28 dnia cyklu powinna już być 4 cyfrowa?
pisząc przy okazji o ciążach pozamacicznych i pustych jajach, gasząc moja radość „w zarodku”. Widzisz, nie wiesz jakie to dla mnie było krzywdzące i jaka, dzięki Tobie, szlam przerażona do lekarza. Wiec przestań wszystkich wszędzie umoralniać o tym, co można i komu życzyć, bo nie wiesz kto będzie po drugiej stronie. Nikt nie ma napisanego w nicku ile czasu stara się o dziecko, a wszędzie gdzie się pojawisz to siejesz nagonkę na osoby, które nie mają tej wiedzy. Jakbyś tylko szukała miejsca, gdzie wylać swoją frustracje… Dla długich stażem staraczek może i jesteś wartościową „koleżanką”, ale dziewczynom, którym szybko udało się zajść w ciąże i może nawet są w szoku, życzę żeby na Ciebie nie trafiły, bo nic dobrego od Ciebie i tak nie usłyszą.
 
pisząc przy okazji o ciążach pozamacicznych i pustych jajach, gasząc moja radość „w zarodku”. Widzisz, nie wiesz jakie to dla mnie było krzywdzące i jaka, dzięki Tobie, szlam przerażona do lekarza. Wiec przestań wszystkich wszędzie umoralniać o tym, co można i komu życzyć, bo nie wiesz kto będzie po drugiej stronie. Nikt nie ma napisanego w nicku ile czasu stara się o dziecko, a wszędzie gdzie się pojawisz to siejesz nagonkę na osoby, które nie mają tej wiedzy. Jakbyś tylko szukała miejsca, gdzie wylać swoją frustracje… Dla długich stażem staraczek może i jesteś wartościową „koleżanką”, ale dziewczynom, którym szybko udało się zajść w ciąże i może nawet są w szoku, życzę żeby na Ciebie nie trafiły, bo nic dobrego od Ciebie i tak nie usłyszą.

Przecież mamy to w "stopkach" 🤡

PS. Wolę aby 1 na 100 dziewczyn uratowała jajowód bo ją postraszyłam moją CP
Niż potem pocieszać te, które go straciły bo były uspokajane przez dziewczyny, takie jak Ty (bo wy ich potem ani nie pocieszacie, ani nie przepraszacie)
 

Nie wszystko trzeba wiedzieć, ale czasem wystarczy Odrobina chęci by komuś nie łamać serca.

Oj tam :) Przecież jesteśmy przewrażliwione i sfrustrowane :)
Empatia w Polsce to nadal zupa z Azji
 
Przecież mamy to w "stopkach" 🤡

PS. Wolę aby 1 na 100 dziewczyn uratowała jajowód bo ją postraszyłam moją CP
Niż potem pocieszać te, które go straciły bo były uspokajane przez dziewczyny, takie jak Ty (bo wy ich potem ani nie pocieszacie, ani nie przepraszacie)
korzystając z aplikacji nie widać stopek :)
Rozumiem już czemu lekarze mówią żeby nie czytać tych „mądrości” z forum.

Jak rozmawiać z niepłodną parą. Czyli od razu wychodzić z założenia, ze z taka parą ma się do czynienia. Wy widzicie intencje tylko jednej strony i widzę, ze nawet nie wchodzicie w tą drugą stronę, bo nikt nikomu raczej nie chce celowo sprawiać przykrości.
Mimo wszystko życzę Wam wszystkiego dobrego, ale tez trochę otwórzcie głowy, bo oczekujecie tego od innych a same zamykacie się hermetycznie.
 
reklama
Do góry