reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciazowy

Wyjasnilam o co mi chodzilo i ze moze zle dobralam slowa a ty ciagniesz temat dalej ,po co? Szukasz sensacji tam gdzie jej nie ma
Ja wczoraj za takie same słowa pod innym postem dosłownie zostałam zmieszana z błotem a miałam dokładnie to samo na myśli co Ty. Napisałam to w dobrej wierze. Wiadomo że próbuje się wszystkiego. Także nie przejmuj się i ciesz się ciąża
 
reklama
Czuję się tutaj jak ta dziewczynka 😁
Girl Fire GIF by MOODMAN
 
O ludzie, toż dziewczyna nie napisała nic złego i w ani jednym słowie nie widzę braku empatii... Napisała że jest dobrej myśli i życzy szczęścia. Co więcej miała napisać?
Niestety tak jest, jedna z nas zajdzie w ciążę w pierwszym cyklu a inna będzie starać się latami.

W każdym wątku robi się jakaś ***** burza za udziałem tych samych nicków...
Czy to zazdrość przemawia czy złośliwość czy szukanie czegoś do czego można się przyczepić na siłę.

Ludzie ;o
 
O ludzie, toż dziewczyna nie napisała nic złego i w ani jednym słowie nie widzę braku empatii... Napisała że jest dobrej myśli i życzy szczęścia. Co więcej miała napisać?
Niestety tak jest, jedna z nas zajdzie w ciążę w pierwszym cyklu a inna będzie starać się latami.

W każdym wątku robi się jakaś ***** burza za udziałem tych samych nicków...
Czy to zazdrość przemawia czy złośliwość czy szukanie czegoś do czego można się przyczepić na siłę.

Ludzie ;o
Dokładnie tak każdy chce przecież jak najlepiej i pisze w dobrej wierze
 
Czyli ludzie ktorzy sa z wpadek nie powinni istniec ? Czy wpadka czy nie to kazde dziecko pozniej jest chciane i rodzic robi wszystko zeby mu zapewnic dobre zycie i kocha je ponad wszystko tylko ze kobieta ktora zajdzie w chciano ciaze cieszy siesię od razu a ta co zaszla przypadkiem to najpierw przezywa szok a pozniej radosc
A takie tezy wyciągasz z jakichś badań? Czy to kwestia jakiejś katolickiej nauki?
Nie. Nie każde dziecko jest chciane. Po to jest antykoncepcja, antykoncepcja awaryjna i aborcja. A nie uprawianie seksu przerywanego i szok, że są dwie kreski.
Nie, nie każdy rodzic kocha dziecko.ponad wszystko.
Nie, nie każda kobieta cieszy się od razu, nawet jeżeli to chciana ciąża.
Nie, nie każda kobieta, która zajdzie przypadkiem wpada potem w radość.

Pisząc takie rzeczy możesz tylko skrzywdzić kogoś, kto nie ma poczucia radości z ciąży. Reakcje na ciążę są różne. I nie w każdym przypadku po niecałej dobie będzie radość, tak jak u Ciebie. Jest masa przypadków, gdzie nawet chciana ciąża wywołuje niepokój i stres, a nie zachwyt i radość.
 
Dajesz głupie i przede wszystkim KRZYWDZĄCE rady. I zamiast po prostu napisać - przepraszam, nie byłam w takiej sytuacji, nie wiem jak to jest to brniesz i tylko pokazujesz swój totalny brak EMPATI
Twoje rady tez bywają bardzo krzywdzące, wiesz :) jak tylko dołączyłam do forum udało mi się zajść w ciąże, której nie dawałaś żadnych szans. Akurat zaczynam 3 trymestr zdrowej ciąży bliźniaczej. Popatrzmy czasami na siebie, hm? Daj już spokój tej dziewczynie. A Tobie @Mama23????? życzę radości z, mam nadzieje, zdrowej ciąży.
 
Ja już dawno zauważyłam że... Na tym całym forum jest jedna osoba która uwielbia się czepiać i , mam wrażenie że odczuwa satysfakcję z każdej jednej kłótni .. przecież musimy brać dystans do każdej jednej wypowiedzi bo kurcz, nie znamy się , nie wiemy w jaki sposób ktoś się wypowiedział ,co miał na myśli .. nie mamy tej osoby przed sobą .. bądźmy bardziej elastyczne ,każda z nas jest inna , każda z nas ma swoją sytuację która może uważać za ciężką .. troszkę luzu dziewczyny a nie tylko wyczekiwać aż ktoś wypowie się aTroche niefortunnie i już robić aferę . Szkoda zdrowia !!!!!!
 
A takie tezy wyciągasz z jakichś badań? Czy to kwestia jakiejś katolickiej nauki?
Nie. Nie każde dziecko jest chciane. Po to jest antykoncepcja, antykoncepcja awaryjna i aborcja. A nie uprawianie seksu przerywanego i szok, że są dwie kreski.
Nie, nie każdy rodzic kocha dziecko.ponad wszystko.
Nie, nie każda kobieta cieszy się od razu, nawet jeżeli to chciana ciąża.
Nie, nie każda kobieta, która zajdzie przypadkiem wpada potem w radość.

Pisząc takie rzeczy możesz tylko skrzywdzić kogoś, kto nie ma poczucia radości z ciąży. Reakcje na ciążę są różne. I nie w każdym przypadku po niecałej dobie będzie radość, tak jak u Ciebie. Jest masa przypadków, gdzie nawet chciana ciąża wywołuje niepokój i stres, a nie zachwyt i radość.
To wydaje mi sie ze tymbardziej powinno sie takie osoby wspierac a nie hejtowac . Kobieta w poczatkach ciazy ma burze hormonow i nie kazda jak ja bedzie miala wywalone na hejt . Wiec troche czasami trzeba sie zastanowic czy takie slowa jak mi napisalas inna osobe nie wprowadza do wiekszego strachu i nerwow co nie jest wskazane w takim stanie . Na swiecie jest duzo wpadek i to nie jest powod do hejtu . Duzo kobiet moze przezywac szok ale no zdarza sie . Niektore kobiety np jak ja nie moga stosowac antykoncepcji zadnej procz prezerwatyw . Ile jest par ktore stosuje prezerwatywy ,raz ich poniasa emocje i boom nagle widza 2 kreski . I co od razu z gory wiadomo ze nie beda chcieli tego dziecka , czy nie beda kochac ? Nie , bo kazdy z nas jest inny i ma inny bagaz przejsc za soba .
 
reklama
Twoje rady tez bywają bardzo krzywdzące, wiesz :) jak tylko dołączyłam do forum udało mi się zajść w ciąże, której nie dawałaś żadnych szans. Akurat zaczynam 3 trymestr zdrowej ciąży bliźniaczej. Popatrzmy czasami na siebie, hm? Daj już spokój tej dziewczynie. A Tobie @Mama23????? życzę radości z, mam nadzieje, zdrowej ciąży.
Bardzo dziekuje . Pierwszy szok minal ,powoli sie ciesze. Kazda ciaza to cud ale nie zawsze reaguje sie od razu radoscia ale niektorzy tego nie rozumieja ,liczalam na wsparcie bo nie ktore z osob to mamy ale jak to w naszym swiecie wiele kobiet woli dowalic innej niz wesprzec .
 
Do góry