reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciazowy

Twoje rady tez bywają bardzo krzywdzące, wiesz :) jak tylko dołączyłam do forum udało mi się zajść w ciąże, której nie dawałaś żadnych szans. Akurat zaczynam 3 trymestr zdrowej ciąży bliźniaczej. Popatrzmy czasami na siebie, hm? Daj już spokój tej dziewczynie. A Tobie @Mama23????? życzę radości z, mam nadzieje, zdrowej ciąży.
A i oczywiscie gratuluje ciazy i zdrowka wam zycze no i szczesliwego rozwiazania
 
reklama
Bardzo dziekuje . Pierwszy szok minal ,powoli sie ciesze. Kazda ciaza to cud ale nie zawsze reaguje sie od razu radoscia ale niektorzy tego nie rozumieja ,liczalam na wsparcie bo nie ktore z osob to mamy ale jak to w naszym swiecie wiele kobiet woli dowalic innej niz wesprzec .
będzie dobrze! :) ja bardzo chciałam zajść w ciąże a i tak miałam czasami wątpliwości czy to na pewno ten czas. Nie zawracaj sobie nawet głowy tymi przykrościami. Niektóre z nas nie są wróżkami i nie znają historii wszystkich na forum ;) ale jak widać są też wróżki wszystkowiedzące 🙊
wszystkiego dobrego :)
 
To wydaje mi sie ze tymbardziej powinno sie takie osoby wspierac a nie hejtowac . Kobieta w poczatkach ciazy ma burze hormonow i nie kazda jak ja bedzie miala wywalone na hejt . Wiec troche czasami trzeba sie zastanowic czy takie slowa jak mi napisalas inna osobe nie wprowadza do wiekszego strachu i nerwow co nie jest wskazane w takim stanie . Na swiecie jest duzo wpadek i to nie jest powod do hejtu . Duzo kobiet moze przezywac szok ale no zdarza sie . Niektore kobiety np jak ja nie moga stosowac antykoncepcji zadnej procz prezerwatyw . Ile jest par ktore stosuje prezerwatywy ,raz ich poniasa emocje i boom nagle widza 2 kreski . I co od razu z gory wiadomo ze nie beda chcieli tego dziecka , czy nie beda kochac ? Nie , bo kazdy z nas jest inny i ma inny bagaz przejsc za soba .
Tutaj akurat w większości przypadków nikt nie hejtuje wpadek. Jak już to głupotę.
Natomiast rzucanie takimi hasłami jak Ty rzucałaś jest myśleniem życzeniowym, które niewiele ma wspólnego z rzeczywistością.

Ja Ci tu akurat nic strasznego nie napisałam. Poza tym, żebyś sama się zastanowiła, co piszesz, bo możesz komuś zrobić krzywdę. To, że Ty nie dopuszczasz aborcji nie zmienia tego, że dla innych to jedt dopuszczalna opcja. To, że Ty żyjesz w świecie, w którym każda ciąża jest radością i jest prędzej czy później chciana, nie sprawia, że na świecie to tak wygląda. Bo nie wygląda.
Rzucając hasło, że każda kobieta cieszy się z ciąży sprawiasz, że te, które się nie cieszą, wpadają w jeszcze większy dołek, stwierdzając, że coś z nimi nie tak.
A takie tematy też tu są.
 
będzie dobrze! :) ja bardzo chciałam zajść w ciąże a i tak miałam czasami wątpliwości czy to na pewno ten czas. Nie zawracaj sobie nawet głowy tymi przykrościami. Niektóre z nas nie są wróżkami i nie znają historii wszystkich na forum ;) ale jak widać są też wróżki wszystkowiedzące 🙊
wszystkiego dobrego :)
Ja w ostatnia tez . Jak zobaczylam 2 kreski to nawet skakalam z radosci . Tu poprostu moze adrenalina dzialala ale jakbym wiedziala ze mnie spotka taka fala hejtu w zyciu bym nie zaczela watku . Zaczelam tu temat jak jeszcze z mezem nie rozmawialam no to wiesz pierwsze emocje sa ogromne . A tu same madrosci o antykoncepcji . W watku od razu dodalam ze wiem ze to nie jest metoda antykoncepcji ale niektorzy musieli mnie uswiadomic jeszcze kilka razy bo nie wiem . Nie powinnam miec kolejna dziecka bo z wpadki no kurcze jak to czytalam to z kazdym kolejnym komentarzem sie zalamywalam ile jest jadu w ludziach a dokladniej w kobietach . Przyjdzie tu faktycznie mloda dziewczyna i przeczyta taki hejt i wiadomo jak zareaguje ? No nie ...
 
Tutaj akurat w większości przypadków nikt nie hejtuje wpadek. Jak już to głupotę.
Natomiast rzucanie takimi hasłami jak Ty rzucałaś jest myśleniem życzeniowym, które niewiele ma wspólnego z rzeczywistością.

Ja Ci tu akurat nic strasznego nie napisałam. Poza tym, żebyś sama się zastanowiła, co piszesz, bo możesz komuś zrobić krzywdę. To, że Ty nie dopuszczasz aborcji nie zmienia tego, że dla innych to jedt dopuszczalna opcja. To, że Ty żyjesz w świecie, w którym każda ciąża jest radością i jest prędzej czy później chciana, nie sprawia, że na świecie to tak wygląda. Bo nie wygląda.
Rzucając hasło, że każda kobieta cieszy się z ciąży sprawiasz, że te, które się nie cieszą, wpadają w jeszcze większy dołek, stwierdzając, że coś z nimi nie tak.
A takie tematy też tu są.
To akurat pisalam do konkretnej wiadomosci jednej z osob . Przeczytaj calosc a pozniej sie wypowiadaj . Osoba ktora wejdzie na ten watek i przeczyta wszystkie komentarze po kolei nie wyciagnie pol wypowiedzi a reszte oleje .
 
To akurat pisalam do konkretnej wiadomosci jednej z osob . Przeczytaj calosc a pozniej sie wypowiadaj . Osoba ktora wejdzie na ten watek i przeczyta wszystkie komentarze po kolei nie wyciagnie pol wypowiedzi a reszte oleje .
Cytowałaś mój post. W odpowiedzi na mój post napisałaś bezpośrednio do mnie "napisałaś". Jeżeli pisałaś do kogoś innego, mogłaś to odpowiednio oznaczyć 🤷‍♀️ inaczej wychodzi tak, jakbyś pisała to do mnie.
PS. Ja akurat przeczytałam cały wątek. I dalej uważam, że masz potwornie idealistyczne podejście, które zwyczajnie nie jest prawdziwe. Tak, można pokochać dziecko w trakcie ciąży, można po porodzie dopiero. Ale to nie znaczy, że emocje w ciąży można bagatelizować, bo co z tego, że teraz kobieta ma ochotę skoczyć z okna, bo jest w ciąży. Urodzi to pokocha 🤦‍♀️
 
To moze przypadkiem ..mialam dzisiaj duzo emocji i ciezki dzien . Wiec najlepiej juz zakonczmy temat bo watek i tak byl calkowicie o czym innym .
 
Cytowałaś mój post. W odpowiedzi na mój post napisałaś bezpośrednio do mnie "napisałaś". Jeżeli pisałaś do kogoś innego, mogłaś to odpowiednio oznaczyć 🤷‍♀️ inaczej wychodzi tak, jakbyś pisała to do mnie.
A jak tam w ogóle się czujesz? Który teraz tydzień ciąży?
 
A jak tam w ogóle się czujesz? Który teraz tydzień ciąży?
Boli mnie brzuch jak przy okresie ,troche mi nie dobrze ale nie wiem czy to nie powod stresu . Troche emocji bylo . Na bete bede jechac w nastepnym tygodniu bo jutro swieto . Narazie jak pisalam wczesniej 2 testy plytkowe od razu pokazaly 2 kreski . Wedlug kalendarzyka powinno to byc 4 tydz + 3
 
reklama
Do góry