reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciazowy

reklama
Dajesz głupie i przede wszystkim KRZYWDZĄCE rady. I zamiast po prostu napisać - przepraszam, nie byłam w takiej sytuacji, nie wiem jak to jest to brniesz i tylko pokazujesz swój totalny brak EMPATI
Wyjasnilam o co mi chodzilo i ze moze zle dobralam slowa a ty ciagniesz temat dalej ,po co? Szukasz sensacji tam gdzie jej nie ma
 
@Mama23????? Wynik jak nic pozytywny:) pewnie jak się oswoicie z sytuacja to zaczniecie się cieszyć. Gratulacje.

PS. A zbędnymi komentarzami, bo ktoś poczuł się bez powodu urażony bym się nie przejmowała.

Po prostu ciesz swoim cudem💕

Na jakiej zasadzie uznajesz czy mam powód do bycia urażoną czy nie?
Jesteś psychologiem, psychiatrą?
 
Wyjasnilam o co mi chodzilo i ze moze zle dobralam slowa a ty ciagniesz temat dalej ,po co? Szukasz sensacji tam gdzie jej nie ma

Może po prostu nauczyć się słowa PRZEPRASZAM? No ale to już za trudne
Przerażające że takie osoby mają dzieci i to zaraz trójkę, a potem te dzieci nie mają za gorsz empatii w szkole
 
@Mama23????? Wynik jak nic pozytywny:) pewnie jak się oswoicie z sytuacja to zaczniecie się cieszyć. Gratulacje.

PS. A zbędnymi komentarzami, bo ktoś poczuł się bez powodu urażony bym się nie przejmowała.

Po prostu ciesz swoim cudem💕
Dziekuje bardzo :) tak naprawde juz coraz lepiej sie czuje w sytuacji po rozmowie z mezem . Byl placz nie wiem czy ze stresu czy szoku ale coraz bardziej sie nastawiam na ponowne bycie mama . Nie przejmuje sie komentarzami bo kazdy ma swoje racje ja wyjasnilam o co mi chodzi . Teraz powinnam.dbac o siebie a nie denerwowac sie wiec za chwile wylacze powiadomienia i tyle :)
 
Może po prostu nauczyć się słowa PRZEPRASZAM? No ale to już za trudne
Przerażające że takie osoby mają dzieci i to zaraz trójkę, a potem te dzieci nie mają za gorsz empatii w szkole
Mowisz o sobie ? Ciebie mam przepraszac ,za co ? Ty szukasz zaczepki do kazdego . Przepraszam @Owulacja jesli cie urazilam ale rozwinelam swoja mysl do konca w kolejnych komentarzach . To jest jedyna osoba która mogla sie poczuc tak naprawde urazona
 
Na jakiej zasadzie uznajesz czy mam powód do bycia urażoną czy nie?
Jesteś psychologiem, psychiatrą?
nie muszę być psychologiem ani psychiatra by wyrazić swoją opinie:)

Wystarczy ze jakaś mama która spodziewa się dziecka napisze coś co nie spodoba się osobie, która się stara i ta od razu myśli ze może przekładać jej swoje racje.

Ale pisałam do osoby która założyła wątek a nie do Ciebie wiec kończę wątek i tyle.
 
reklama
nie muszę być psychologiem ani psychiatra by wyrazić swoją opinie:)

Wystarczy ze jakaś mama która spodziewa się dziecka napisze coś co nie spodoba się osobie, która się stara i ta od razu myśli ze może przekładać jej swoje racje.

Ale pisałam do osoby która założyła wątek a nie do Ciebie wiec kończę wątek i tyle.
Jestem za . Nie przegadasz osoby ktora musi miec ostatnie slowa . Dziekuje za wszystkie porady . Powodzenia
 
Do góry