reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Test ciazowy

Tylko ja bym w zyciu nie chciała. Dowiedzialam sie pare godzin temu o ciazy dlatego bylam zalamana i w szoku . Chyba jak nas cos spotyka niespodziewanego w zyciu to czlowiek ktory ma uczucia moze w pierwszym momencie takiej informacji miec ich wiele

Oczywiście, że ma prawo. Ale też nikt nie wie czy byś chciała czy nie. Aborcja jest jedną z metod i nie ma powodu żeby ją demonizować
 
reklama
To nie chodzilo o odpuszczenie . Moze zle sie wyrazilam tutaj na forum pisalam.z taka dziewczyna jak zaszlam w poprzednia ciaze . I u niej byl taki przypadek . Dlatego zasugerowalam ze moze to jest to . Dziewczyna starala sie 8 miesiecy . W pewnym momencie ginekolog jest zasugerowal cos takiego odpuscili testy owulacyjne i parcie cale i w kolejnym cyklu zaszla . Z mojej strony to nie mial byc hejt tylko wiedzialam ze takie sytuacje sie zdarzaja

Naprawdę przestań sobie dalej strzelać w kolana.
8 miesięcy? A wiesz, że 12 miesięcy regularnego seksu to norma? I dopiero jeżeli przez 12 miesięcy, z pełnego seksu co 2-3 dni nie ma ciąży uznaje się to za czerwoną lampkę? Żadne odpuszczenie tutaj nie pomogło.

Serio, czekam dalej na te radę jak odpuścić myślenie o ciąży robiąc sobie zastrzyki np. na stymulację owulacji
 
Przypadkiem trafiłam na ten watek i muszę napisać @Zazuu gratulacje i trzymam kciuki! Pamiętam Cię ze staraczek i później chwilę byłam na prywatnym wątku, ale nie miałam na niego czasu. Gratki ✊🎉
 
Proszę o rzetelne źródła medyczne o tym, że brak ciąży jest spowodowany blokadą psychiczną.

Mam dwójkę dzieci, obecnie od 1.5 roku staram się o trzecie dziecko.
Gdybym wpadła wcześniej np. kiedy moje dziecko miała 14 miesięcy - usunęłabym taką ciąże, nie widzę zupełnie związku.

Dzieci powinny być chciane i wiązać się z radością, a nie przerażeniem za co ja je utrzymam
Czyli ludzie ktorzy sa z wpadek nie powinni istniec ? Czy wpadka czy nie to kazde dziecko pozniej jest chciane i rodzic robi wszystko zeby mu zapewnic dobre zycie i kocha je ponad wszystko tylko ze kobieta ktora zajdzie w chciano ciaze cieszy siesię od razu a ta co zaszla przypadkiem to najpierw przezywa szok a pozniej radosc
 
Naprawdę przestań sobie dalej strzelać w kolana.
8 miesięcy? A wiesz, że 12 miesięcy regularnego seksu to norma? I dopiero jeżeli przez 12 miesięcy, z pełnego seksu co 2-3 dni nie ma ciąży uznaje się to za czerwoną lampkę? Żadne odpuszczenie tutaj nie pomogło.

Serio, czekam dalej na te radę jak odpuścić myślenie o ciąży robiąc sobie zastrzyki np. na stymulację owulacji
Daje przyklad sytuacji a nie ze jestem lekarzem . Napisalam tylko o tym jak ktos mial wiec nie wiem czego sie doszukujesz . Wybacz ale wole sie pobawic z moja corka niz czytac kolejne twoje zaczepki
 
Czyli ludzie ktorzy sa z wpadek nie powinni istniec ? Czy wpadka czy nie to kazde dziecko pozniej jest chciane i rodzic robi wszystko zeby mu zapewnic dobre zycie i kocha je ponad wszystko tylko ze kobieta ktora zajdzie w chciano ciaze cieszy siesię od razu a ta co zaszla przypadkiem to najpierw przezywa szok a pozniej radosc

Każda kobieta ma prawo zdecydować się na aborcję i akurat żadna obca baba w necie nie ma prawa wartościować jej decyzji i rzucać ckliwymi tekstami o prawie do życia niechcianych dzieci. Litości
 
Daje przyklad sytuacji a nie ze jestem lekarzem . Napisalam tylko o tym jak ktos mial wiec nie wiem czego sie doszukujesz . Wybacz ale wole sie pobawic z moja corka niz czytac kolejne twoje zaczepki

Dajesz głupie i przede wszystkim KRZYWDZĄCE rady. I zamiast po prostu napisać - przepraszam, nie byłam w takiej sytuacji, nie wiem jak to jest to brniesz i tylko pokazujesz swój totalny brak EMPATI
 
reklama
Dajesz głupie i przede wszystkim KRZYWDZĄCE rady. I zamiast po prostu napisać - przepraszam, nie byłam w takiej sytuacji, nie wiem jak to jest to brniesz i tylko pokazujesz swój totalny brak EMPATI
Wyjasnilam o co mi chodzilo i ze moze zle dobralam slowa a ty ciagniesz temat dalej ,po co? Szukasz sensacji tam gdzie jej nie ma
 
Do góry