reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Test ciazowy

Potwierdzilo sie . Dziekuje za opinie
 

Załączniki

  • IMG_20230105_135538.jpg
    IMG_20230105_135538.jpg
    690,5 KB · Wyświetleń: 167
reklama
Kurde, wiedziałam, że coś robię źle 🙃
Ja podejrzewam ze u nas tak sie wydarzylo bo ostatnio dostalam kolke z powodu 1,5 cm kamienia w woreczku zolciowym ,jestem zapisana na zabieg usuniecia woreczka ,dodatkowo ostatnio chorowalam i podejrzewam ze dlatego taka niespodzianka bo jak planowalismy dzieci to mamy dwie piekne corki a jak nie to nigdy nas nie zawiodlo az do tej pory
 
No w marcu będzie rok nieudolnych starań a mam bombelka na pokładzie: 16 miesięcy :)
Moze juz blokada psychiczna ? Zycze szczescia ,napewno sie uda musicie byc dobrej mysli . Ja ogolnie chyba jestem bardzo plodna . Bo o pierwsza corke staralismy sie jeden cykl a o druga 2 cykle . Miedzy pierwsza a druga jest 5,5 roku roznicy . Wiec dlatego mowilam ze dopoki nie planowalismy to nie mielismy wiecej dzieci . Kiedys musialo to zawiezc . Smieje sie troche i placze jednoczesnie . Bo znajoma na sylwestrze pytala sie mojej corki czy chcialaby takiego brata ( bo ma 2 letniego synka ) a on ze tak a moj maz w smiech ze moze takiego dostanie . Ja zeby rozluznic atmosfere dzisiaj mu mowilam ze sam wygadal kolejnego potomka
 
Ogolnie dosc grube te kreski jak na 3 dni spoznienia okresu . Zastanawiam sie ktory to moze byc tydzien ale jutro swieto to dopiero dowiem sie w poniedzialek
 
reklama
Moze juz blokada psychiczna ? Zycze szczescia ,napewno sie uda musicie byc dobrej mysli . Ja ogolnie chyba jestem bardzo plodna . Bo o pierwsza corke staralismy sie jeden cykl a o druga 2 cykle . Miedzy pierwsza a druga jest 5,5 roku roznicy . Wiec dlatego mowilam ze dopoki nie planowalismy to nie mielismy wiecej dzieci . Kiedys musialo to zawiezc . Smieje sie troche i placze jednoczesnie . Bo znajoma na sylwestrze pytala sie mojej corki czy chcialaby takiego brata ( bo ma 2 letniego synka ) a on ze tak a moj maz w smiech ze moze takiego dostanie . Ja zeby rozluznic atmosfere dzisiaj mu mowilam ze sam wygadal kolejnego potomka
Blokada psychiczna raczej nie, mam pcos i leczę tarczycę.

No widzisz, mąż się postarał i może akurat, będzie braciszek 😁
 
Do góry