reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

reklama
Dlatego nigdy nie robiłam bety. Wystarczy zrobić test w dniu spodziewane miesiączki i jak wyjdzie cień powtórzyć za kilka dni i mamy jasność. Po co się katować beta i nadzieja
 
Dlatego nigdy nie robiłam bety. Wystarczy zrobić test w dniu spodziewane miesiączki i jak wyjdzie cień powtórzyć za kilka dni i mamy jasność. Po co się katować beta i nadzieja
Nie każdej wyjdzie test w dniu terminu miesiączki a w ciąży będzie. Do tego są kobiety które koniecznie muszą zażywać w ciąży progesteron i za nim go odstawia muszą być pewne że w tej ciąży nie są. Więc akurat w takich sytuacjach choć raz zbadanie bety jest konieczne.[emoji4]

Choć w większości i tak nie jestem za tym żeby latać co chwilę na betę bo to tylko stres nerwy zamartwiania się nic poza tym. Ale każda z nas jest dorosła i robi to co uważa za słuszne[emoji6]
 
Ja nie robie żadnej bety tylko zawsze test w dniu miesiaczki :) albo wyjdzie albo nie :) także czekam do soboty jak nie ebdzie to w niedziele zrobie test i sie okaze :) test juz czeka :) i co najlepsze nigdy jednemu testowi nie wierze hahaha :) jak mi wyjdzie pozytyw to zawsze sprawdzam drugim :) dla pewnosci :)
Przykro mi bardzo ;/
 
Ja mam nieregularne cykle, nie wiedziałam kiedy ma być @.

Jedynie pocieszający jest fakt że w ogóle miałam owulację. To jest jakaś szansa że w końcu się uda..🤔
najgorsze włąsnei chyba jak sa nieregularne ;/ bo neiwiadomo kiedy trafic w ten dzien :) ale nic sie nie martw :) głowa do góry :) ja żeby miec moje upragnione pierwsze dzieciątko z męzem staraliśmy się praktycznie 2 lata :) poprostu jak ma byc to bedzie :) ja bedąc w ciąży nawet się nie spodzieałam wtedy tego :) ale nie powiem bo radośc była mega :) chociaż też z nową nowinką czekałam do 3 miesiąca zeby się nic nie wydarzyło bo roznie bywa. Głowa do góry bedzie dobrze :)
 
Hej kochane i po takiej ciąży biochemicznej jak odstawie luteinę to.chyba samo krwawienie przyjdzie i nie musi być łyżeczkowania?
 
reklama
Do góry