reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Teściowie

reklama
moja przyszła teściowa pytała mnie ostatnio czy robie knedle ze sliwkami
ja na to ze nie moja mama nie robiła nie umiem i nie robie
byla zalamana jak my sobie w zyciu poradzimy jesli ja nie potrafie robić knedli
uśmiałam sie niesamowicie
 
Najlepiej jak kiedys robilam obiad bo tesciuwce ie nie chcialo.................stala nade mna i tak wszystko zrobila po swojemu.......ja nawet paluszka nie ubrudzilam............no ale gotowalam JA :laugh:
A teraz robie obiad jak ona jest w robocie..........i mam spokoj
 
jeju ja sobie nie wyobraza tego zebym miala nia mieszkac a byla taka opcja chyba bym uciekla z krzykiem po pierwszym dniu
 
Hihi- do czyszczenia sedesu a jeden do wszystkiego (wybija wszystko :) i wszedzie moze byc podobno stosowany, tyle przynajmniej wynika z ulotki) . Nie wiem czy to miala byc aluzja, ale szczerze mowiac wlasnie tak ja odebralam ;) Na szczescie takimi rzeczami juz nauczylam sie nie przejmowac :laugh:
 
reklama
cieszę się, że moi mieszkają ponad 200km od nas ;)

z jednym tesciowa ma plus - jak ja cos robię w kuchni, to mi nigdy nie przeszkadza, ja jej zreszta też nie, chyba byśmy sie 2 wodniki pozabijały tasakami ;)
 
Do góry