reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Teściowie

Osinka.....tesciowa masz przepizde...sorry...ale nic innego mi sie nie nasuwa po tym co przeczytałam...dziewczyny ,naprawde wam współczuje takich tesciów:(...najgorsze jest to,ze my tez kiedys nimi bedziemy i mam nadzieje ze nie popełnimy tych samych błedów co oni..
 
reklama
jak się tak teraz napatrzymy, nacierpimy, to mam nadzieję, że my nie będziemy popełniać takich błędów

moja tesciowa świata nie widzi, uwielbia młodszego syna - 18-letniego

najlepszy jej wybryk, który najbardziej mnie wpienił, to przysłanie w MOJE urodziny zaproszenia na urodziny młodszego brata męża, oczywiście o moich urodzinach nikt nie pamiętał (mamy bliskie terminy z tesciowa, ja 18.02, ona 14.02) - ona kartkę od nas i dodatkowo życzenia na telefon dostała ;) ehhhh
 
ja tez mam ur tydzien po teściowej
ona ma 14,10 a ja 22,10
kiedys mi mowila ze ją tesciowa krzywdzila i ona nigdy taka nie bedzie
coś jej nie wychodzi
 
hihihihi dobre ;)
a przy okazji:
kasiula - wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek (wczorajszych) :) przede wszystkim dużo zdrówka dla Ciebie i dzieciątka, łatwego porodu, spełnienia marzeń i samych pogodnych dni!!!
całusy od osinki i dzidziolka :)
 
reklama
Do góry