reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Teściowie

Kasia, to co innego
moja mama ma jeszcze moja siostrę i ją tresuje ;) dzięki temu moja 26-letnia siostra nie ma i nie miała chłopaka, za mąż pewnie juz nie wyjdzie, bo każdy jest zły :(
poza tym i mama i babcia to skorpionice, jutro urodziny, są strasznie despotyczne - ja nawet źle warzywa na sałatkę kroiłam ;) nie ta wielkość hihihihii
moja mama też ma super zagrania, nieraz zastanawiam się czyby czegos nie dorzucic w poście o teściowych ;)
 
reklama
my się rozglądamy za większym mieszkankiem w spokojnej okolicy, ale niestety nie ma nic konkretnego. zaczęliśmy nawet sięzastanawiać nad tbs-em.
Osinka: przperaszam, nie pod tym względem pisałam.
Ja też skorpion, ale bardzo bałaganiarski ;D
 
Moja teściowa (jak napisałam przedtem) jest bardzo przewrotna. Na swoją obronę obrała płaczi zawsze insynuuje atak serca (gdzie za 5 minut głośno i szyderczo się śmieje!!!). Po mojej wyprowadzce byliśmy zdecydowani na wynajęcie kawalerki. Jak Marcin oznajmił to swoim rodzicom teściu się rozpłakał i powiedział, że jego ciężką krwawicę będzie musiał sprzedać (dorabiał się tego mieszkania przez 36 lat!
Już po dzisiajszej rozmowie widzę, że Marcin widzi co mama ze mną robi. Ostatnio mam problemy z pulsem - a teściu martwi się mną mówiąć "dziecko kochane co się z tobą dzieje???". Dzisiaj przed południem jak mąż wybraniał jeszcze mamusi ciśnienie strasznie mi skoczyło do tego stopnia, że zasłabłam (ciśnienie 136 na 101 puls 158). Ja się wykończę. Jutro idę do rodzinnego i poproszę skierowanie na EKG, bo serce mi strasznie pika. Mąż teraz stwierdził, że nie idzie w weecend na studia, a my sobie wyjedziemy z daleka od wszystkich. Przyznał się ,że nie wie dlaczego mama tak postępuje i to jest jego życiowa porażka, bo widzi co się ze mną dzieje!
Boli mnie ta cała sytuacja, przecież jesteśmy tak krótko po ślubie. Całe życie jest przed nami, bardzo pragniemy dziecka, ale czy w takiej atmosferze się to uda???


Aniam
drażni mnie wszystko co ona robi. Sprawia jej to przyjemność jak my się sprzeczamy, wtedy ukradkiem mówi Marcinowi jaka to ja jestem zła. A jeżeli chodzi o sprzątanie to u mnie jest odwrotna sytuacja. To ja dbam o dom (moja teściowa nie wie co to odkurzacz,miotła, ścierka do kurzy czy automat!!!). Wszystko jest na mojej głowie, ona robi tylko obiad. Gdybym nie sprzątała mieszkania to podejrzewam, że węże by pełzały!!! Jest strasznie brudną babą i do tego nieokrzesaną. Aż wstyd się do tego przyznać!!! Tak więc widzisz, że na jej pomoc nie mam co liczyć!


pozdrawiam
 
Kajunia!!!!!!!!...uciekaj z tego domu jak najdalej!!!!!!!!!!dla własnego dobra i zdrowia!!!!!!!! przypłacisz to nerwica i depresja...ja po 21 latach mieszkania z moja mama ( a tez jest dobrze piźnieta)własnie tym przypłaciłam....całe szczescie ze znalazłam spokojna przystan...najpierw w moim mezu ,a teraz w własnym mieszkanku......


to nic ze mamy jescze 8 lat spłacania kredytu....JESTESMY NA SWOIM :)
 
kaśka76 pisze:
my się rozglądamy za większym mieszkankiem w spokojnej okolicy, ale niestety nie ma nic konkretnego. zaczęliśmy nawet sięzastanawiać nad tbs-em.
Osinka: przperaszam, nie pod tym względem pisałam.
Ja też skorpion, ale bardzo bałaganiarski  ;D

Kasieńka, nie przepraszaj mnie, ja się nie gniewam, bo nie mam o co! a moją mamke trajtuję z przymróżeniem oka ;)
 
osinka pisze:
Kasia, to co innego
moja mama ma jeszcze moja siostrę i ją tresuje ;) dzięki temu moja 26-letnia siostra nie ma i nie miała chłopaka, za mąż pewnie juz nie wyjdzie, bo każdy jest zły :(
poza tym i mama i babcia to skorpionice, jutro urodziny, są strasznie despotyczne - ja nawet źle warzywa na sałatkę kroiłam ;) nie ta wielkość hihihihii
moja mama też ma super zagrania, nieraz zastanawiam się czyby czegos nie dorzucic w poście o teściowych ;)

DORZUĆ, DORZUĆ, ZWAL WSZYSTKO NA TEŚCIOWĄ ;D
 
Kajunia wspolczuje ze masz taka wiedzme. Nie wiem czy wyprowadzka nie bylaby lepsza. Moze mamusi daloby to do myslenia. W koncu sama stwarza sytuacje nie do zniesienia.

Anik fajnie ze stosunki sie ocieplily-oby na dluzej. Moze dzidza da jej do myslenia.
 
KingaP pisze:
osinka pisze:
Kasia, to co innego
moja mama ma jeszcze moja siostrę i ją tresuje ;) dzięki temu moja 26-letnia siostra nie ma i nie miała chłopaka, za mąż pewnie juz nie wyjdzie, bo każdy jest zły :(
poza tym i mama i babcia to skorpionice, jutro urodziny, są strasznie despotyczne - ja nawet źle warzywa na sałatkę kroiłam ;) nie ta wielkość hihihihii
moja mama też ma super zagrania, nieraz zastanawiam się czyby czegos nie dorzucic w poście o teściowych ;)

DORZUĆ, DORZUĆ, ZWAL WSZYSTKO NA TEŚCIOWĄ ;D

Kinguś - mama zdenerwowała mnie 2 miesiace temu, od tamtej pory nie odzywa się do mnie ;) mam spokój, nie męczy mnie z kim i o co się pokłóciła ;)
w lutym dała nam 1000zł na pralke, a w sierpniu jak jej powiedziałam, że jestem w ciąży, to powiedziała, że sobie wnuka/wnuczke kupiła, bo gdyby mi nie dała forsy, w zyciu nie byłabym w ciąży
wściekłam się na nią i powiedzialam, że jej zdanie/prośby/groźby/histerie o wnuka nie zrobiły na mnie wrażenia i w ciąży jestem bo CHCIELISMY razem z Krzyskiem, a nie dla jej pieniędzy, jej zdanie nie liczyło się - no i się obraziła ;)
a najbardziej rozwścieczyła mnie, jak zaczęła odwracac kota ogonem i mówić,że jestem drętwa i na żartach się nie znam :mad:
bardzo nie lubię takich glupich żartów wrrrr
 
Nie wiem jak mam tam teraz wrócić (obecnie jestem teraz u mamy), na sam widok ciśnienie mi skacze :(
Najgorsze jest to, że synek wraca i mamuśka będzie nadskakiwać jaka ona jest dobra!!!
Nawet szwagier (w sobotę jak byliśmy u nich razem z Marcinem) powiedział prosto, że on jest najgorszym zięciem a Ty Karolina jesteś najgorszą synową. Teściowa ma wszystkich swoich zięciów poklasyfikowane: Bogdan ma za niskie wykształcenie (jej córka ma wyższę - nie pasują do siebie!!!), Romek (najgorszy pijak w rodzinie - pije 1 piwo dziennie!!!), Zbyszek (nie pracuje), ja (pochodzę z miasta i jestem nic nie warta!!!), druga synowa Ania (pochodzi z gospodarstwa!) jedyny Pawełek który ma pełno kredytów na karku, samochód w lesingu ale jest najlepszy. Tylko nie widzi siebie: gdyby ją postawić do wszystkich synowych i zięciów to ona wychodzi na najgorszego PROSTAKA sama ma skończone 4 klasy i jest niesamowicie inteligentna INACZEJ ;D. Aha żaden z zięciów nie ma ochoty odwiedzać teściowej (no za wyjątkiem świąt) - to o czymś świadczy!?!
 
reklama
Kajunia...moze zostan u swojej mamy?....moze to zmobilizuje meza do działania? ....nie wracaj tam!błagam.....to nie jest zycie!
 
Do góry