reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Teściowie

kaśka76 pisze:
a ha usłyszałam znowu, że chcę nie wiadomo jaki wózek wymyślny. się odezwałam, że to nie z ich kasy będzie, ale z naszej. a ona mi na to, że "chciałaś powiedzieć, że z mojego syna pieniędzy, bo ty to siępracą nie zamierzasz skalać" cholera - ciekawe kto ją takich słów nauczył???? ???

przegięła krowa - co za świnia!!! takie rzeczy kobiecie w ciąży powiedzieć... koszmar
 
reklama
kasiula, ja za przeproszeniem miałabym i faceta i teściową głęboko w d... jak Grzesiu chce to niech jedzie - to jego mama - ma prawo do niej jechać...

ale ja nie ruszyłabym się z domku... zwłaszcza z takim nastawieniem faceta.

i Tobie tez tak radzę...

lepiej odpocząć od męza niz pobyc z teściową...

jetsem wredna, i stanowcza egoistka - ale to dobre cechy, zwłaszcza podczas ciązy. JA i DZIDZIO na pierwszym miejscu, potem Igor, i rodzinka...
 
w sumie masz racje Azik tylko ja jestem chyba zbyt miekka
i wiem ze nie bedzie z tego nic dobrego
jestem raczej typem domatorki zwlaszcza teraz liczy sie dla mnie cieple lozeczko i kapciuszki
niz dobry wyglad przed rodzinka
musze cos wykombinowac , do jutrz mam czas
 
nawet nie szukaj pretekstu, nastrasz Grzesia, że tak częste wyjazdy i stresy dzkodza dzidzi (a prawda w tym jest) i wyleguj sie w łózeczku....
 
ja też bym kaisula odpuściła kolejną wizytyę na łysej górze , sama nie lubię się rozstawać z mężem na jakieś wyjazdy no ale trudno szkoda zdrowia
 
Kasiula: ja też zrobiłabym jak pisze Azik - mieć ich głęboko ......., powiedzieć, że się źle czujesz i bezwarunkowo zostajesz w domu. a Grześ jak chce niech jedzie do swojej mamy, Ty przecież musisz przede wszystkim uważać na Fasolę i siebie.

Azik: dobrze napisałaś, muszę to następnym razem wykorzysta. dzięki ;D

Osinka: staram się to olewać, ale szlag człoweika trafia, że się non stop wtrąca do czyjegoś życia. niech mnie nie denerwuje lepiej, bo ja w końcu powiem głośno i prosto w oczy co myślę o niej i jej podejściu do życia, a wtedy będzie źle. zaczyna przeginać coraz bardziej.
 
uuffff
chyba was posłucham bo macie racje
tylko ze jak powiem ze mnie boli brzuszek to bedzie mnie gnal do lekarza a jeszcze nie czas
albo gdzies sobie pojde powiem ze bylam i lekarz zalecil lezec lezec i lezec ;D
 
reklama
Do góry