reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Teściowie

reklama
łatwo powiedziec "olewaj" ....tego poprostu sie nie da zrobic:)...moje kolezanki nie daja sobie wejsc na głowe i jesli tesciowa jest dla nich "miła" odwzajemniaja sie tym samym tyle ze z nawiązką....i co z tego ze maja opinie "tychzłych " synowych....przynajmniej maja swiety spokój bo tesciowa ich nie nawiedza:)
 
teściowa jest oburzona, że dostała tylko dwa zdjęcia od fotografa - przecież ich tyle mieliście a nie musisz całej tej swojej rodzinie dawać, powiedziała mi - ja jej odpowiedzialam, że walę dać MOJEJ rodzinie i ZNAJOMYM aniżeli jej więcej. a i reklamacje składała, że prawie pół roku po ślubie, więc jej powiedziałam, żeby spojrzała w kalendarz sobie. nikt jej nie każe brać tych zdjęć - mogę je dać znajomym.
 
kurczę a ja dałam jej 4 wielki od fotpgrafa i 24 małe w albumie latała z nimi gdzie popadnie znają mnie już wszyscy i wszędzie miałyśmy nawet niezły układ na początku ale ona wizytuje nadal Mirka eks i cały czas o niej gada a że urodziła dziecko itd Mirka skręca jak słyszy o tamtej i mówi to matce, ja to nie wiem o co chodzi bo ona cały czas gada o tamtej wyzywa ją od zapuszczonych tłustych kurew upierdliwych złośliwych ukrainek ale jak ta do niej przyjdzie to mówi że nawet na dzisiejszej wizycie była miła nie rozumien tych układów więc wolę ją oijać szerokim łukiem
 
ja dałam dwa duże, a małe to przecież móże sobie wywołac ile chce. wkurzyło mnie,bo kasetę z wesele chyba z pół osiedla obejrzało, a zastrzegłam, że nie życzę sobie żeby jakieś pierdoły z osiedla oglądały, widocznie nie rozumie prostych słów. potem słyszałam, że gadano, że cudowałam z fryzurą i makijażem. normalnie szerokim łukiem trzeba jednak omijać. inaczej sie nie da.
 
a ja dziś pół dnia byłam z teściówką i jej syneczkiem (a moim ukochanym) na grzybach. Cieszyła się z każdego, którego znalazłam ;)
 
reklama
Do góry