reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Teściowie

No, juz mam odpowiedz na wlasne pytanie- wlasnie wracalismy Pulawska do domu. W jedna strone jechalam ja (po meza), w druga wracal on. No i z nim dalej sie boje. A sama moge jechac. Wiec w trase ja bede prowadzic, bo inaczej chyba zawalu dostane (a jechalam 80 km/h :) )
 
reklama
a nam jakis pedał na parkingu udezrył w lusterko i pękła taka nasadka całe szczęście nie lusterko, ale ta nakładka kosztuje 120 zł i jej lakierowanie na czerwony kolor 80 zł czyli 200 zł znowu w plecy cholera jasna samochód wyjechał z salonu w połowie sierpnia, na drugi dzień ukradli nam wszystkie kołpaki cena jednego 160 zł x 4 a teraz to lusterko nie mamy szczęścia :mad:
 
kurczę wzięliśmy czerwony bo za metalik trzeba byłoby dopłacić między 2000-3000 zł a nie chcieliśmy mieć już dodatkowych kosztów :( a do wyboru był czerwony i biały, woleliśmy czerwony nawet pasuje do almery
 
Agao, nie martw się :), bo u nas było podobnie, samochód ma już 1,5 roku co prawda, ale po tygodniu od wyjechania z salonu straciliśmy oryginalne kołpaki (koszt taki jak u Ciebie, bo to Skoda Fabia) plus oryginalne wycieraczki - WRRRRR!
 
reklama
My jeżdzimy białym maluchem, i cieszę się, bo wolę nim, niż autobusem. Predkości nie są zawrotne i ......całe szczęście - nikt nam nic z niego nie ukradł jeszcze (uuuuuuuuuuuffffff) ;) A ubezpieczenie płaci siostra Rafała, która kupiła sobie gracika w grudniu i robi od 4 lat prawko i nie może skończyć jazd.

Na jej temat możnaby tu dużo napisać. Toż to córka teściów ;)
 
Do góry