reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Teściowie

reklama
lubię, lubię. Na początku darłyśmy koty, ale wkroczył teść i zapytał, czy ona lubiła, jak teściowa jej ciągle zwracała uwagę...... poszła po rozum do głowy i odpuściła mi, a ja jej
 
to dobrze że się lubicie
tylko teraz ależy czy znasz się na grzybach i czy teraz po grzybobraniu wasze stosunki się nie popsują ;) ;D
 
ja lubię grzyby ale gdziekolwiek miałabym zjeść mam jakąś awersję do zbierania ich a raczej do ich gatunku i zostaję przy pieczarkach
 
a ja się szukuję na przyjecie jutro taty i babci Igora (babcia to teściowie do n potęgi) i tatuś i mamusia rezem i dodać do tego jeszcze teściowa agao i kasiuli....

ufff
ale to tylko obiad...
 
ja rano dostałam takich schiz żw yłam jak dzieciak i gadałam mężowi że ja tam nie pojadę i że to masakra i że nie chcę do tej wiedźmy chyba przegięłam bo on zawsze wstawia się za mną a chciał wjechać po 2 miesiącach na 2 godziny a ja taką manianę mu rano urządziłam że aż mi teraz go żal :-[ a byliśmy tam 1,5 godz a ja popsułam nam cały dzień przez fochy aż dostałam podgorączkowego stanu i nudności- nic u niej nie jadłam stawiała jakiś obiad ale nie chciałam ryzykowąć
juz po tylko żal mi misia że się tak strasznie z nim pokłóciłam

tyle że po godzinie pobytu u niej powiedziała nam a wiecie była u mnie wczoraj mirka była z dzidziusiem Mirek poszedł do kibla i pojechaliśmy :)
 
reklama
ja ostatni wyrwszy raz udzalo mi sie bez zadnych scysji powiedziec grzesiowi ze nie zostajemy na noc
oczywiscie to byloby za piekne jesli nic bym nie uslyszala od twsciowej
a mianowicie zle wybralam swiadkow na slub i chrzesnych dla malucha
pytala jakie mamy plany wiec jej powiedzialam a ona nie przezylaby gdyby nie wyznala swojego zdania
jasno powiedziala kogo mam wziasc na swiadkow i chrzesnych
tylko co jej do tego ???
a tak sie zawsze zarzeka ze nie bedzie sie wtracac w nasze zycie bo co ja to obchodzi
a tu prosze nawet nie wie kiedy sie wtraca :mad:
 
Do góry